Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a párod rajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a párod rajta kívülálló véletlenek miatt sose tudná betartani a szavát?

Figyelt kérdés

Nem tudom se kifejteni, se megmagyarázni igazából...


Nem hazudik, tényleg mindig közbe jön valami. Ezek megelőzhetők lennének néha, de az előtte túlbiztosításnak tűnik, ezért szükségtelennek is, úgyhogy elutasítja. Aztán persze beüt a szr. Aminek én szívom a levét, őt meg nem okolhatom, mert nem tehet róla vegülis.


Csakhogy már évek óta ez megy és nem tudok nem sík ideg lenni.


2016. jún. 18. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mit lehetne tenni, de ilyen egyszerűen nem létezik.
2016. jún. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nézd én egész életemben "túlbiztosítottam" magam, és senki nem issza meg helyettem/miattam a levét....

Hozzá állás kérdése a dolog...

2016. jún. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyszer-kétszer előfordulhat, az odáig rendben van és nem tudsz semmit tenni ellene, de ha ez rendszeresen, sőt mindig előfordul az már gyanús, unalmas és zavaró, ráadásul egészen egyszerűen lehetetlen. Valószínűleg semmit nem tennék, mert nem is tudok, de zavarna a dolog.
2016. jún. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
"Sose és mindig nem" létezik, a sz@r meg nem " üt be se túl korán se túl későn, mindig pontosan akkor üt be amikor" ahogy Gandalfbá mondta :). Ja a túlbiztosításról meg csak annyit, hogy a WTC is úgy épült. Valami lehet a háttérben, pár példával lehet előrébb lennénk.
2016. jún. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Költőnő? ***** válasza:
Állandóan? Ugyanmár...
2016. jún. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi is sokszor vagyunk ilyen helyzetben, hogy megbeszélünk valamit, és többnyire barátom családja miatt nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy azt eltervezem. Engem is nagyon idegesít, de ilyenkor általában kitalálunk valami B tervet, hogy mégis nagyjából megvalósítsuk az elképzeléseinket.
2016. jún. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tényleg nem tudod kifejteni.....

De ilyen nincsen - kifogás meg mindig van.

De okolhatod, mert "elutasítja" a túlbiztosítást, noha a sokadik eset után feltűnhetne neki, hogy így mindig segget csinál a szájából.

2016. jún. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy élek, h függök 5000 másik ember döntésétől nap mint nap. Túlbiztosítom, mert sose mondok semmire 100%-ot, vagy 0%-t. Utálnak is miatta, szóval semmi sem jó.
2016. jún. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
PErsze, mindig közbejön valami... aha. Én elgondolkodnék, akarok-e egy olyan emberrel élni, aki rendszeresen hülyének néz.
2016. jún. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A párodnak meg kéne tanulnia szelektálni, hogy mire mondjon igent és mire nemet. Az utóbbit valószínű egy az egyben el kéne sajátítania.
2016. jún. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!