Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Picit hosszú sztori. Nem igazán válaszokat várnék tőletek, inkább véleményt. (? )

Figyelt kérdés

Régen kezdődött, olyan két éve. Megismertem egy lányt egy ismerősön keresztül, aztán kiderült, hogy olyan 150km-re lakik tőlem.. Elkezdtünk beszélgetni gépen, aztán már telefonon is, majd hajnalokat beszéltünk át azon... Idáig háromszor próbáltunk találkozni, de sose sikerült valami miatt, de most ha törik, ha szakad meg lesz :) nem sokára.

Nagyon sok mindenen átmentünk már, a sok vitán, a sok veszekedésen, etc.. És mégis ugyan úgy szeretjük egymást, mint a legelején, nem azért ahogy kinéz, vagy ahogy viselkedik, hanem önmagáért.. hibákkal együtt mindennel. Volt nem egy barátnőm, de egyik se volt olyan jó, mert mindig rájöttem, hogy nekem rohadtul nem kell senki más, csak Ő, és ez az Ő oldalán is igaz. Májusban találkozunk. Először... Aztán pedig majd ketten továbbtanulni. Azt hiszem Ő az, akiért a világvégére, meztiláb, éhenszomjan, egy fitying nélkül is akár, egyszál boxerben... Mellesleg Én most vagyok 17, Ő pedig két hónap múlva 16. (Nyáron lesz két éve, hogy imserjük egymást)


2010. ápr. 13. 00:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy szerencsés a lány. Irigylem. Persze jó értelemben. :) Mit mondjunk, szeresétek egymást, ne adjátok fel, menjetek egy városba továbbtanulni!
2010. ápr. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp érdemes tenni érte, hajrá!
2010. ápr. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van jövöje a kapcsolatnak, és a kózös városban tanulás csak még inkább összekovácsol majd benneteket. Becsüljétek meg ezt a kapcsolatot, mert nagyon nehéz ma olyan társat találni, aki mindenben passzol hozzád. Barátnö akad könnyen (ezt írtad is és meg is tapasztaltad), de igazi társ nem terem minden bokorban. Hajrá!! Én nektek drukkolok!
2010. ápr. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz hogy két éve ismered és még csak 3szor próbáltatok találkozni. 150 km nem a világ vége. Amit ti átéltetek, veszekedések, meg minden, az mind virtuális volt. Nem hiszem hogy jó dolog ha ennyire beleéled magad ebbe a szuper kapcsolatba. Majd ha sok találkozás után is így érzel, akkor talán. Addig ez inkább csak gyerekjáték.
2010. ápr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez az igaz szerelem amikor nem a kinézetéért nem a viselkedéséért hanem csak is önmagáért szeretünk...ez a legszebb dolog az életben,te megtaláltad ezt és nagyon,nagyon sok szerencsét kivánok....de ez már ugyis sikerülni fog majd egyszer irhatnál még ide és néha még benézek erre a kérdésre hogy mi lett.Gratulálok

Nagyjából ennyi a véleményem

2010. ápr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Azt hiszem Ő az, akiért a világvégére, meztiláb, éhenszomjan, egy fitying nélkül is akár, egyszál boxerben..."

Aha... És 2 év alatt egyszer sem sikerült összehozni egy találkozót... Mindegy. Mindenesetre necces a dolog. Ez valóban csak egy virtuális ismerettség, és bár most még valószínűleg úgy fest hogy Ő a tökéletes nő, majd meglátjuk, hogy ez a varázs élőben is működni fog-e. Mert bizony nem mindig szokott...

2010. ápr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, ennyire fontos lett Ő az életedben, akkor mindenképpen találkozzatok, és bízzatok egy szép kapcsolatban, közös jövőben. Viszont - nem azért írom, mert le akarlak vele húzni, hanem mert tény és saját tapasztalat is - a virtuális ismeretség soha nem igazi ismeretség, és nagyon mellé lehet vele fogni. Csak akkor kezdesz valakit igazán megismerni, ha ez a személyes találkozásokon alapul. Amit belőle "megismerhetsz" - az leírt, vagy telefonban visszahallott szó, a 24 óra X percében. De hogy a másik a nap döntő többségében hogyan viselkedik, vagy személyes kontaktusban hogyan viselkedne, az virtuálisan soha nem derül ki. ...Bízz nyugodtan, de találkozzatok minél előbb és többet, ha lehet. L/22
2010. ápr. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát tényleg furcsa, hogy 150km messzebb van mint a világ vége. Remélem nem végződik ez a virtuális "kapcsolat" csalódással, de mindenesetre elég nagy hülyeség valakiről azt mondani, hogy ennyire szerelmes vagy hiszen eddig még egyszer sem találkoztatok. Azért én remélem, hogy boldogok lesztek és szerintem is találkozzatok minél hamarabb és minél többet, hogy kiderüljön van e jövője ennek az egésznek a virtuális téren kívül is!
2010. ápr. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hasonló problémával küszködöm, csak a táv 100 km.

De tegyél érte én is ezen dolgozom, hogy legyen minél több személyes találkozó mert az az igazi nem a chat.

Hajrá, és egy kicsit irigyellek is titeket. ;)

2010. ápr. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!