Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy lánnyal megismerkedni?

Figyelt kérdés
Kevés barátom van, nincs társaságom, ezért nem is nagyon beszélgetek lányokkal. Szerintetek hogyan ismerkedhetnék, egyáltalán barátkozhatnék velük?
2016. jún. 19. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak irj rájuk :) fb on például
2016. jún. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fb-ot hanyagolnám ha ismeretlenről van szó. Érdemes lenne ilyen esetben társkersőre fellépni, ugyanis ott az embereknek egy célja van (illetve kettő: alkalmi vagy hosszútávú párpakcsolat kialakítása), míg fb-on lehet, hogy van barátja, idegenkedne, megijedne a helyzettől, hiszen semmiféle ezirányú utalása nem volt.
2016. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

Netes társkereső.

Volt ilyen időszakom nekem is, neten ismerkedtem, nem volt sok sikerem, de sokat tanultam belőle és nyíltabb is lettem, tudtam kivel levelezni, randik is összejöttek, tudtam élőben lányokkal dumálni, nekem ez a fajta dolog bejött.

2016. jún. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!