Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitsak a baratommal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak a baratommal, ha ugyerzem ritkan talalkozunk?

Figyelt kérdés
En egyetemre jarok, o dolgozik. Eddig se talalkoztunk tul surun, vagy heti ketszer-haromszor, pedig ittlakik tolem gyalog 10 percre. Most uj munkahelye lesz, es mondta tobbet fog dolgozni, es kerdeztem hogy akkor kevesebbet is fogunk talalkozni, es mondta hogy meg nem tudja de valoszinu. Hat ki lettem segitve a valasszal.Nagyon felhuzott mar, de nem ugy tunik mint aki nagyon torekedne a problema megoldasara. Anya is beleszol a dolgaimba, hogy ezert nehogy kidobjam,de nehogymar gyakorlatilag ugy talalkozzunk mint akik tavkapcsolatban vannak, mikozbe itt van a kozelben. Ekezetekert elnezest, telefonrol irok. 20/L
2016. jún. 19. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Először is ezt vele kéne megbeszélned. Tehát meg kéne neki mondanod, hogy téged zavar hogy ő még csak nem is törekszik rá, hogy gyakrabban találkozzatok.

Másik ami feltűnt, hogy nem érzek szeretetet az írásodban. Gondold át, pontosan milyen kötelék fűz a barátodhoz. Mert én nagyon úgy érzem, hogy a kevés találka csak ürügy arra, hogy szakíthass.

2016. jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen érdekes. Ismerek olyat, akinek több éve tart a kapcsolata, több száz kilométerre van a párjától és nem siránkozik 10 perc séta, meg napi 10 óra munka miatt, hanem tesz érte, hogy fennmaradjon a kapcsolat. Lekoptatós duma...
2016. jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A heti 2-3-nál ritkább az nagyon kevés.

L

2016. jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2x-3x találkoztok és nem elég? Akkor nekem is ott kellett volna hagynom a páromat aki szintén egyetemre járt, mert a hétvégén tudott csak jönni hozzám (vagy péntekről szombatra vagy szombatról vasárnapra)? Szerintem inkább fel kellene nőni egy kapcsolatra, nem egy pitiáner ügyön, h csak 3x találkoztok a héten a MUNKA miatt (nem azért mert kocsmázik, csavarog haverokkal...) mert tudod ennél lesznek még sokkal bonyolultabb gondok is az életben...
2016. jún. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi szinte csak hétvégente találkozunk, mert így érünk rá. Párom tanul, én dolgozom. Annyi, hogy mivel az egyetem a munkahelyem, ha bent van, összefutunk fél órára, és beszélgetünk. Van ilyen, de egy percig sem hisztizem, meg keltem a feszkót. Komolyan gondoljuk, és tudom, hogy eljön az idő, mikor neki is önálló keresete lesz, és akkor összeköltözünk. Semmi értelme, hogy plusz stresszfaktorok legyünk egymás életében.

Nagyon rossz a hozzáállásod, és tényleg nem érezni, hogy szereted. Nagyon átgondolnám a helyedben ezt az egészet.

2016. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem akadnek ki , ha mondjuk tavolabb lenne tolem, de igy hogy, ittvan a kozelben igy nem igazan tudom feldolgozni. Egyebkent mondtam neki is, hogy nem tetszik a dolog, de arra is csak azt mondta, meg nem tudja milesz, csak hogy sok lesz a tulora.
2016. jún. 19. 21:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Te mit teszel azért, hogy találkozzatok?

Gondolom azt te sem várod el, hogy munkaidő alatt hozzád rohanjon. Ha iskolában vagy, nem mehet be hozzád órára. Ha neked iskolában kellene lenni és ő nem dolgozik te elszöknél hozzá rendszeresen? Nem tartom valószínűnek, hogy ennyire ne tudjátok össze egyeztetni a dolgokat, főleg hétvégén. Az együtt alvás szerintem majdnem minden nap is megoldható lenne. De ismét felteszem a legfontosabb kérdést:


TE MIT TESZEL ÉRTE?


Hányszor mentél át hozzá? Nem hiszem el, ha átmennél, elzavarna vagy nem örülne. Ha így van, tényleg hagyd ott. De nagyon úgy tűnik nekem, hogy te csak ülsz a kis váradban és várod, hogy mindig ő lépjen feléd.

2016. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én párom 20 percnyire lakik tőlem kocsival.. :D bármikor eljöhetne... De ha sülve-főve együtt lennénk akkor mi a következő lépés? H meg is unjuk egymást... Ha neked nem elég heti 3 alkalom találkozásra, akkor valószínű, h neked túlságosan kényelmes az életed és nincs elfoglaltságod, h ezen kattogj, h mennyi az ideális idő. Amúgy tényleg: Akkor már valaki mondja meg, h mennyi az ideális idő?! :D Ha egyáltalán van ilyen járáskor :D
2016. jún. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!