Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jobban oda kéne figyelnem?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt a férjemmel, 2 gyerekünk van már, legkisebb 6 hónapos. Amióta megszülettek a gyerekek már nem a szex a központi téma. Nálam legalábbis. Pláne amióta megszületett a pici aki amúgy amióta fogzik, pocsék alvó lett. A lényeg hogy csak hétvégén tudunk együtt lenni de ekkor sem mindig. Most is úgy alakult hogy én elaludtam erre a férjem mindennek elhordott miután felébresztett és rájött hogy nekem nem sok kedvem van az alváson kívül máshoz. Mert én arra sem vagyok képes hogy heti 1-2 alkalommal teljesítsek! Most megint várhat egy hetet, köszöni szépen! Hozzáteszem egész héten egyedül vagyok a gyerekekkel, ő 3 műszakban dolgozik. Segítségem semmi. Plusz házimunka és társaik..lehet hogy tényleg csak kifogásokat keresek de akkor is rosszul esett. Pláne hogy nem először kapom meg. Nem tehetek róla de olyan fáradt vagyok sokszor hogy sírni tudnék :( amúgy is mostanában olyan erőszakos szex közben hogy néha tényleg kedvem sincs hozzá :(

2016. jún. 20. 03:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
tényleg oda kellene figyelned mielott keso lesz, nem fordul mashoz.. akkor mar nehezebb lesz 2 gyerekkel egyedul.. az hogy ha végre sikerul eggyutt lennetek végreaz kicsit durva,az azt bizonyitja h meg nem csalt meg hiányzol neki mint feleseg, ugyanakkor anyanak a kicsikhez meg kell, muszaly megallnod a hejed a tartos hazassag megmeteseert... tudom mert en is anya vagyok..
2016. jún. 20. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Mind a ketten túlterheltek vagytok, túlságosan nagy a nyomás rajtatok. A férjednek is lényegesen megértőbbnek kéne lenni, talán egy finom vacsora melletti őszinte, mélyebb beszélgetés segithetne túljutni ezen a nehéz időszakon. A házasság "jóban-rosszban", egy szoptatós anyuka az átlagosnál messze érzékenyebb fizikailag és lelkileg is, nem gép, ami hétvégére beprogramozható. Hét közben hol van a férjed, másutt dolgozik? A három műszak még akkor is kimeriti az embert, hogyha nem két bőgicsélő picur és egy holtfáradt asszony várja odahaza. Nehéz ügy, de tényleg próbálj meg jobban odafigyelni, ő is nehéz helyzetben van, csak együtt tudjátok megoldani. Nagymamai segitség mennyire vonható be?
2016. jún. 20. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat most le leszek pontozva de emiatt is jo volt h a masodikkal ezt egyedul csinaltam vegig mert apu akkorra mar lelepett egy gimnazistaval.

Iszonyatosan faraszto dolog,az ember lanya jo esetben is egy zombi,dolgoznak a tejhormonok,libido nulla, ha van akkor sikosito kell mert a test nem akarja ezt.

A jo hir h 4ora alvas egyhuzamban es egy figyelmes par sokat tud ezen segiteni.

O nem fogja ezt erteni magatol,egy nyugodt vacsora mellett beszelgessetek rola,ha van furdokadatok,ejtozzetek egyutt,legyen sok petting,hangolodjatok ra es ezek csodakra kepesek.

Aztan amikor mar nem leszel ennyire faradt es/vagy nem szoptatsz,szepen visszaall minden.

Az eroszakossagot nem kommentalom:(

2016. jún. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak anyum lakik a közelben, anyós külföldön lakik. Anyám is 3 műszakban dolgozik, a nagylány hétvégente ott alszik. Az az igazság hogy néha nem is kívánom a szexet. :( hétvégére én már rendesen kimerülök. Plusz az sem segít a dolgokon hogy amúgy mindenben erőszakos. Nem fizikai értelemben (bár olyan is volt, igaz nem sokszor) hanem lelkileg. Elhord mindennek aztán 100x bocsánatot kér aztán megint szidalmaz. Ha indulatos akkor ököllel csapkodja a falat, a párnát, kiabál az arcomba..és ez az általános állapot nála. :(
2016. jún. 20. 07:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy gyökér a férjed. Állj ki magadért. Nem vagy hús amit ő irányít. Ha nem érti meg, hogy milyen egy babával, házimunkával, micsoda ingerszegény az élet ilyenkor.De azt le merem fogadni, hogy nincs olyan szava: csinos vagy vagy bármi dicsérőt..
2016. jún. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem szültem volna egy ilyen embernek.
2016. jún. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A férfiak nagy része képtelen megérteni, hogy a nőknél a szexualitás agyban kezdődik. Ha normálisan beszélne veled, kedves lenne, figyelne egy kicsit a lelkedre is, este besegítene, együtt beszélgetnétek pár szót egy pohár bor mellett, mindjárt jobban lenne kedved mindenhez.

Sajnos a te férjed éppen a rossz oldalon áll, ezért gyanítom, a házasságotokban mindketten vesztesek lesztek. Tapasztalatból mondom.

2016. jún. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!