Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha meglátok egy nálam szebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meglátok egy nálam szebb lányt, akkor már is elszáll az összes önbizalmam. Mit lehet ezzel tenni?

Figyelt kérdés

Múltkor étteremben voltunk a párommal és jól éreztem magam mindaddig amíg meg nem láttam, hogy milyen lányok vannak körülöttünk.

Úgy éreztem magam, mintha nem is tetszenék a páromnak és szakítanom kéne vele.

Rájöttem, hogy valójában csak addig tart az önbizalmam, amíg bele nem kerülök egy ilyen közegbe.

Mit kéne ezzel a problémával kezdenem?


2016. jún. 21. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanígy vagyok vele, nulla önbizalom, szegény párom hiába mondogatja hogy én tetszem neki, legszívesebben ilyenkor szakítanék vele, mert nem vagyok elég szép. Nem tudom, ezzel mit lehet kezdeni :(
2016. jún. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, beszélgessünk, az első hozzászóló vagyok, teljesen megértem, amiket érzel, de hátha tudok pár tippel segíteni, meg hogy az én barátom mit csinál, mert úgy érzem, rajtam valamennyire ezek a dolgok javítanak és mostmár sokkal ritkábban érzek így
2016. jún. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A fejetekben kéne rendetrakni lányok!

Nem vagyok jó nő. 25 évesen ráncosodom, két gyerek hagyta rajtam a nyomát.

De pont letojom a többi csajt magam körül (kivéve, ha nagyon guszta a látvány, szeretem a szépet, na).

De kinyitom a számat, mosolygok, jó a humorom, érdekes vagyok, és sok témában tájékozott.

Olyan pasijaim voltak/vannak/és lesznek, hogy ihaj.

2016. jún. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is kinyitom a számat, mosolygok, nyitott vagyok és jó a természetem, de attól még azt értem, amit a kérdező is, hogy nem vagyok és sosem leszek elég szép
2016. jún. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Önismerettel kezdd. Figyeld meg és ismerd meg saját magad, tudd, hogy mennyit érsz. Akkor kevésbé fog érdekelni, hogy mit gondol(hat)nak rólad mások. És nem fogod összehasonlítani magadat másokkal, sem külsőleg, sem máshogy.
2016. jún. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!