Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találom Ő-t? Ez nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom Ő-t? Ez nem igaz, hogy ide írok, de mostmár kíváncsi vagyok ti hogy vagytok vele, mármint, hogy vajon megtalálja minden ember a párját az életben?

Figyelt kérdés

Hisztek a véletlenben, vagy a pont jókor, jó helyen ?

(L/26)


2010. ápr. 13. 14:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Közben olvasom a válaszaitokat, sokan írtok, köszi mindenkinek! Továbbra is várom a véleményeteket.
2010. ápr. 13. 14:48
 12/18 anonim ***** válasza:

megint én

ne görcsölj,mert azt a pasik leveszik.legyél laza,egyszerű,spontán,aztán tuti összejön valami.Fel a fejjel!:)

2010. ápr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 lacikaaaaa ***** válasza:

Én pedig eddig teljesen reménytelenül kerestem (néha nem ) a nagy Ő-t na és mit ad isten pont itt ismertem meg :D.Azóta nagyon boldog vagyok hogy megismerhettem. Ő az életem értelme, és ha ez véletlen volt hogy megismertem akkor kívánok még nagyon sok ilyen véletlent másoknak is !

18/F

2010. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nem görcsölök rá, de bevallom vágyok rá nagyon, hogy egyszer én is elmondhassam, hogy igen megtaláltam azt akiben lelki társra is leltem, aki úgy szeretne, mint én őt.

Gratulálok nektek akiknek sikerült, és további sok boldogságot kívánok!

2010. ápr. 13. 15:00
 15/18 anonim ***** válasza:
még fiatal az élet,majd betoppan a nagy herceg és ha ő az Igazi akkor nem mentek el egymás mellett szó nélkül,amúgy igazi nincs,csak az aki azzá válhat.
2010. ápr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok én is a nagy őt várom 21 éves fiú vagyok:)
2010. ápr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
shift+ő...
2010. ápr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

egyetértek utolsó elöttivel, remélem így lesz..

utolsónak meg a poént köszi

2010. ápr. 14. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!