Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ír facebookon vissza szívet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ír facebookon vissza szívet?

Figyelt kérdés

Ez inkább tini kategóriába tartozik tudom,de a barátom ismerkedésünk elején rengeteg szívet küldött,most két hónap után még csak nem is viszonozza hetente 2x sem. Emiatt érdemes beszélni vele,hogy zavar?

19/L, 21/F



2016. jún. 22. 00:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

"Emiatt érdemes beszélni vele,hogy zavar?"


Hát ha vele nem is, egy pszichológussal lehet, hogy az lenne.

2016. jún. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Úristen, hogy bírod?? Én már ki készültem volna..dobnod kéne. Sok sok erőt kívánok neked...💜
2016. jún. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%

Én lány létemre nem szoktam a pasiknak szíveket küldözgetni, csak ha tényleg olyat mondok.

Szerintem kár ezen izgulnod, férfiból van. :D nem ez jelenti egy kapcsolat zátonyra futását szerintem.

2016. jún. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele erről. Most lehet cikizni meg egyéb de nálunk is ez volt eleinte küldözgette a szívecskéket folyton. Ha nem is beszéltünk folyamatosan nem telt el úgy nap hogy legalább egyszer ne küldött volna és én ezt nagyon szerettem mert jól esett. Most már nem küld csak úgy. Este ha elköszönünk ír szívecskét de csak mert mindig így köszönünk el. Én beszélgettem vele mert a viselkedése is megváltozott és kiderült hogy nagy a baj. Persze nem riogatni akarlak és nálunk azért meg voltak az okok hogy miért jutottunk el idáig. Lényeg a lényeg szerintem abból semmi bajod nem származik ha megkérdezed hogy mostanában miért nem küldözget ilyesmiket :)
2016. jún. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
# 4: Ez meg mijaf**om?
2016. jún. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

#6

Szívecskék a szeretethiányos kérdezőnek.

2016. jún. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én egy darab szívet nem látok, de nagyon figyelmes vagy a kérdezővel. :D
2016. jún. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
4-es de cuki vagy :D
2016. jún. 22. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Van valami más gond a kapcsolatotokkal? Személyesen érezteti, hogy szeret? Boldog vagy vele? Ha ezekre igen a válasz, akkor tegyél magasról a szivecskékre, semmi értelmük nincs. Ha viszont nem a válasz, akkor beszélj vele, de ne a hülye kis szivekről...
2016. jún. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Még azt mondják,hogy a nők korábban érnek, hogyne, a kérdező is azért sír, mint egy óvodás. Nem küld a barátja szívet facebookon! Jézusom most segíts meg! 19 évesen 10 éves kis lány szint, az se semmi!
2016. jún. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!