Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Attól, hogy nem mindig ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól, hogy nem mindig ír szivet facebookon még érdekelhetem nem?

Figyelt kérdés

Meg ha elköszön van, hogy annyit ír 'szia majd beszélünk' és tényleg rám is ír meg elvileg járna velem, csak még nem régóta ismerjük egymást. Tehát alakulóban van. De van hogy írja hogy 'szia puszi' de nem mindig. Én nem érzem ezt gondnak de barátnőim szerint ez nem jó dolog h nem ír sok szivet. De a legjobb barátnőmnek mindig írt a pasija sziveket meg mindent élőben meg megsem tudott szólalni. Szerintetek?

18L

24F


2014. dec. 28. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már ennyire gyerekes. Egy 24 éves férfi nem fog nyáladzani, másképp mutatja ki.
2014. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Östenem ... 18 éves létedre elég buta vagy. Mi van akkor,ha nem ír szivet? Hát borzalmas komolyan mondom ... Én inkább a beszélgetés tartalmával foglalkoznék,mint a szivecskékkel ... azok úgysem jelentenek semmit...
2014. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Bino ***** válasza:

Szerintem ez hülyeség.

Gondolj bele, ez csak egy smiley, semmi extra..

2014. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem túlzol.

Sok az a 18 oda..

2014. dec. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De van, hogy nem írja, hogy 'puszi' az baj ?
2014. dec. 28. 11:47
 6/10 anonim ***** válasza:

18 vagy, de úgy viselkedsz most mint egy 14 éves. Nehogy már a facebook legyen a meghatározó egy kapcsolatban.

A barátnőid meg hasonlóan értelmesek.

2014. dec. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Na ilyen beszélgetőpartnerem nekem is volt.

Állítólag kedvelt a lány és mindig küldött szíveket is.

Egy idő után azzal nyaggatott, hogy én miért nem küldök neki, az olyan cuki.

Hát pont azért mert cukiságból egy férfi nem csinál semmit, ha akarok küldök, ha akarok nem.

Különben is mindent ki kell érdemelni, még a pofont is. :)

Nem ez számomra a fontos egy lánynál/nőnél, hogy én most elárasszam szívecskékkel meg minden, inkább találkozzunk és jól megölelgetem, megpuszilgatom, szerintem az többet ér mint egy pár szívecske a szövegben. :)

2014. dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Komoly kérdés?

Nekem eddig egy srác küldözgetett szíveket. 19 éves volt, én 20 fölött. Ez már nagyon ömlengés volt nekem.

A többi pasim 20 év fölötti volt (ahogy én is). Akivel 1,5 évig együtt voltam, nem küldött szívet sose. Mindig azt írta elköszönésnél: majd még beszélünk, szia puszi. Szemtől szemben mondta mindig, hogy szeretlek.

24N

2014. dec. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

O,jajj..Alakulóba van..Mit vársz,hogy mást nem küld csak szíveket? Ne legyél már gyerekes..Örülj neki,hogy írja hogy puszi,illetve,hogy keress,és rád ir..


Barátnőid meg..pff..Nem gondolod,hogy különbség van a között,hogy Ti köztetek még csak alakul,ők már meg együtt vannak??

2014. dec. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tényleg nem ez számít,pláne ha 24 éves,azért már nem tinédzserkorú. Mondjuk volt egy exem aki sosem írt ilyet,meg puszis smileyt sem,és kiderült hogy nem is érdekeltem :D -.-

De egyébként meg tényleg nem ettől függ szerintem:)

2014. dec. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!