Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik minek vannak akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik minek vannak akkor kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem,hogy tisztelet a kivételnek!

De ismerősi kapcsolatoknál meg az enyémben is azt látom hogy komoly kapcsolatban együtt vagyunk de a pasim teljesen velem ellentétes kis p*csákra csorgatja a neten a nyálát.Teljesen átlagos lány vagyok van formás nagyobb mellem,fenekem,igényes vagyok nem gondolom hogy rosszul néznék ki.

És vannak a mai világban már átlagnak számító max 45 kilós kis bigék akik kirakják a mellüket,az erős smink elengedhetetlen meg legtöbbjük ugyan úgy öltözik.

Nem értem minek kell együtt lenni kapcsolatban a pasimnak velem ha tényleg ilyen nőket nézeget lájkol stb.

Oké nem vakságot fogadtunk,de ha nekik ezek a lánykák testszenek minek van velem?Mert barátnőnek jó vagyok de azért ezek a droid nők tetszenek neki?Annyit gondolkdok ezen kattogok rajta de már úgy vagyok vele kidobom mert ettől nekem csak az önbizalmam megy folyamatosan tönkre hogy pedig nem vagyok csúnya meg semmi...


2016. jún. 23. 08:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
És kap elég és jó szexet tőled? Mert én csak akkor szoktam már ilyeneket nézegetni ha elhanyagolnak... Barnabás
2016. jún. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
én megértem, hogy mások után ácsingózik....
2016. jún. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Jaj ne hisztizz már! Persze hogy nem a hájas pattanásos lányokra fog nyálat csorgatni. Az én pasim Adriana Lima és társaira csorgatja,akikekkel felérni nem.egyszerű.. 😁 Na de engem szeret és velem akar élni. Én sem szoktam.becsukni a szemem 1-1 izmos pasit látva. De ez nem is baj szerintem.
2016. jún. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

Nem látod a fától az erdőt szerintem. Jelen esetben a szerelemtől.

Miért van az, ha én megszeretek valakit, csak rajta kattog az agyam? Nem nézegetek mást, még csak nem is akarok másról fantáziálni, hisz ő róla akarok fantáziálni.

Lehet hogy most nagyon nagyon szerelmes vagy, de biztos jól választottál? Nehogy azt hidd hogy amit felsoroltál az a férfiak 90%-ára igaz lenne. Inkább csak a maradék 10%-ra akik még kalandoznak, nem tudják mit akarnak, elvannak, szexelgetnek, tudod... Szerintem nem a mostani párodat keresed magad mellé.

2016. jún. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ha nincs jobb elfoglaltsága mint ilyen nőket nézegetni és ez téged zavar, akkor szakíts vele.

Mondd meg neki, hogy nem kötelező együtt lennetek.

Nem hiszem, hogy változni fog ez a nyálcsorgatós történet, ha erre van beállva.

2016. jún. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Igen ezzel az engem szeret velem akar élni dologgal én is így lennék ha lenne szex plés érezném hogy kellek úgy néz rám.

De jó ha havi 2szer vagyunk együtt ez két éve így megy.És nem miattam! Én mindig kezdeményezek stb de ő nem akar mindig van kifogás! Közbe meg szokott dicsérni hogy szép vagyok szexi stb....jah a szexért meg nekem kell könyörögni majdhogynem már....és az a max havi két alakalom is fél-fél óra....


Utolsó:ezek nem olyan lányok,akiket nem ismerne...ismerősei vagy ismerőseinek az ismerősei csajai....Ilyen színészek ilyesmi ha azokra csorgatja az nem érdekel...

2016. jún. 23. 08:58
 7/19 anonim ***** válasza:
51%
Az en csajom is igy hisztizett hogy egy bomba csaj kepeit lajkolgattam meg nezegettem es egyszer setaltunk es pont o jott velem szemben koszontunk es ennyi teljesen higgadt voltam termeszetesen viselkedtem es ebbol rajott hogy teljesen felesleges ezen kattognia mert semmi jelet nem mutattam hogy tetszene
2016. jún. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ha látok egy jó pasit az utcán néha azt kb fél percig megnézem de ennyi nem azt csinálom hogy facen napi szinten x nőt mindig megnézek.

Úgy értem amit már írtam is,hogy egy szintig ezzel nem lenne baj.....

Nem akarok ezekhez a lányokhoz felérni,nem akarok tucat lenni. Csak nem értem ha neki ez jön beminek van velem 4 éve....

2016. jún. 23. 09:01
 9/19 anonim ***** válasza:
97%

Nem, kapcsolatban ne csorgassák már a nyálukat, vagy legalábbis ne előtted. Tudod, van olyan, hogy alap tisztelet, amit jogosan vársz el.

Alig van szex.

Értelemszerűen dobd ki az ilyet a retekbe.

2016. jún. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező? Én is dobnám a pasit. Vagy ez egy troll kérdés :D
2016. jún. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!