Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Általában a csúnya pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában a csúnya pasik olyan kapcsolatban vannak hogy nincs jobb szamár is jó? Csúnya fiúk általában nem boldogok a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egy csúnya fiú nem kaphat szép neki tetsző barátnőt. Általában jó ha csúnya nő szóba áll velük.

Egy csúnya nő mellett nyilván nem lehet boldog egy pasi. Az van bennük hogy nincs jobb ezt kell szeretni


2016. febr. 4. 07:10
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

Ez abban az esetben fordul elő, ha a pasi nem csak csúnya, de egy felszínes, rosszindulatú, öntelt gyö.kér is, aki úgy gondolja, a boldogság forrása, ha egy jó kis muffot kefélgethet.


Személy szerint soha nem tartottam magam szépnek, már csak azért sem, mert mindig volt rajtam felesleg. Ehhez képest a párom magas, jóképű, sportos pasi, aki valami érthetetlen okból oda van a gömbölyűségemért, és nem átall boldog lenni velem.

Neki fontos, hogy törődő vagyok, jól főzök, házias vagyok, lehet velem viccelődni és bírkózni, mindig meg tud nevettetni (értékelem a humorát), sok dologban hasonlóan gondolkodunk, és jól összeillünk az ágyban.

Ha annyira elégedetlen lenne, nem kéri meg a kezem. :P


És erre jön egy pasi, aki saját bevallása szerint is csúnya, és kijelenti, hogy márpedig ő csak egy szép nő mellett tud boldog lenni, viszont ha nincs jobb, akkor kénytelen együtt lenni egy csúnyával.


Kispofa, neked nem lesz soha az életben barátnőd, mert nincs olyan bűnronda bányarém, aki nem vágyik arra, hogy szeresse a párja.

Neked nem barátnő kell, csak egy két lábon járó guminő, akin kélheted a perverzióid.

2016. febr. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1. Vajon te összetudnál jönni egy alacsony nem helyes kövér pasival.

Most könnyen beszélsz mert szerencséd van egy egy magas helyes sportos pasid van.

Amúgy ebből is sugárzik a felszínesség , magas helyes sportos....pff

2016. febr. 4. 07:57
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Volt már olyan pasim is, aki sokak szerint nem helyes, de nekem tetszett. Nekem kell vonzónak találni, nem másoknak.

Sőt, a vőlegényemre a legtöbb barátnőm azt mondja, hogy szerinte csúnya, nem tudják, mit eszek rajta.

Ő is így van velem: ő szépnek lát engem, és tetszek neki kívül-belül. Amíg a haverjai eleinte jót röhögtek rajta, hogy vékonyabbat nem talált?


Van olyan barátnőm, aki kamasz kora óta odavan a nagydarab pasikért, minimum 180 cm, és legalább 120 kg. Soha nem volt ennél kisebb pasija, ő meg 160 centi körül van, vasággyal 30 kg, és úgy néz ki mellettük, mint egy kis szőke játékbaba.


Mindenkinek más az esete.

Ha te úgy gondolod, hogy az alacsony, kövér, csúnya fiúk nem jönnek be senkinek, akkor változtass magadon!

Kezdetnek lehetnél te is sportos, mert az alakján mindenki tud változtatni. (Én is, sőt sokat tettem is érte, hogy jobb alakom legyen, még ha soha nem is leszek 40 kg.)

A csúnyaság is relatív, de ha úgy gondolod, hogy pl. az elálló füled ront a helyzeten, ezt ma már viszonylag elérhető áron, egy délután alatt megoldja egy sebész.

Ez sem ördögtől való dolog, sok nőt ismerek, aki megműttette a fülét, az orrát, a száját, ne adj isten a mellét, mert úgy gondolta, hogy ő ettől csúnya. És ahogy megnőtt az önbizalma, úgy meg is érkezett a szerelem az életébe.


Pasiként sem kell belenyugodnod abba, ahogy kinézel.

Fiúban is ismerek olyat, akinek előbb be kellett látnia, hogy igenis baromi nagy hátrány, hogy ronda a fogazata. Egy évig spórolt rá, megcsináltatta, és most ezerszer jobban néz ki. A másik a szemüvegét dobta el, lézeres szemműtétre gyűjtött.


Egyik sem újgazdag budai hül.yegyerek, akinek a szülei mindent megvesznek. Van, akinek komoly lemondással, túlórákkal, diákmunkával, vagy másodállással jött össze az álma, hogy "ne legyen csúnya".

De ők tettek érte, nem itt sírtak a gyk-n.


Ráadásul a lelkük szép, és mindig is szép volt. Eszükbe nem jutott ilyen baromság, hogy egy csúnya nő mellett NYILVÁN nem lehet boldog egy pasi. Elvégre a nőkben a külső az egyetlen érték, ami szerethető...


Ezzel a mentalitással akkor se lesz csajod, ha te leszel a környék legjobb pasija. Mert ronda lélekre még nem találtak ki korrekciós műtétet.

2016. febr. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
De akkor nyilván a lány sem boldog,hisz azt írtad egy csúnya nő mellett nem lehet boldog a férfi,ergo egy csúnya férfi mellett nem lehet boldog egy nő?
2016. febr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4. Igen igen nő sem boldog!
2016. febr. 4. 10:11
 6/6 anonim ***** válasza:
63%

:D:D:D

Az én pasimat mindenki csúnyának mondja a környezetemben, mert nagyon vékony alkatú és hát nem az a kifejezetten jóképű herceg, de tiszta szívből szeret és értelmes, kedves, és szerintem igenis jól néz ki, gyönyörű zöld szeme van például. Látom a hibáit magyarul, de tekintve h 152 centi vagyok nem zavar a magassága ("csak" 170 centi, kész létra!), mindig a csontos pasik jöttek be, és attólmég hogy mások csúnyának tartják szerintem igenis jól néz ki és nem zavar h az arcomba mondják hogy de hát mit csinálok én mellette amikor ilyen csúnya? Csak nevetek rajtuk, mert ők nem úgy látják ahogy én. Én látom a szívét is, és attól megszépül.

Egy idő után majd rájössz te is kérdező, hogy nem a külső a lényeg... nézhetsz te ki akárhogy, lehetsz szépségkirálynő, vagy bányarém, ha egy s z a r semmirevaló jellem vagy tele rosszindulattal és keserűséggel, akkor naná h boldogtalan leszel te is meg az is aki veled van. Mert nem a külsőn múlik h ki mennyire boldog. Ennyi.

Ja és nem milliomos, meg mittudomén milyen hülyeségeket szoktak itt felhozni az ilyen kapcsolatokra. És nem vagyok se csúnya, se kövér, se féllábú, és nahát mégis boldog vagyok mellette. Szörnyű, nem?:D Lepontozhatsz nyugodtan, szép napot!

2016. febr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!