Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom mindig a haverjait választja helyettem. Hiába mondom neki, hogy ez igy nem jó, azt mondja, hogy figyel majd erre, aztán végül mégsem történik semmi sem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Fiatalok vagyunk, engem egy-egy alkalmat kiveve nem erdekel a bulizás stb. Őt viszont mindig. Amivel nem is lenne baj. De nagyon keveset tudunk együttlenni. Ha mázlink van heti 2x tudunk együtt aludni, es akkor ugye abba minőségi idő nincs, nem csinálunk semmit. Ennek ellenere, ő mindig leszervez a haverjaival valamit. Tök sokat dolgozik és nagyon fáradt, ezert nem jön hozzám, de a haverjaival meg találkozik. Hetvegen is inkabb veluk van, es valami kifogás mindig van, higy most miert nincs eppen velem.

Azt mondja, hogy hiányzom, de nem tesz ellene semmit.

Egyebkent nagyon jo a kapcsolatunk, szeretjük egymást, de ez a dolog engem már nagyon zavar.

Engem pedig nen hív sehova. Valoszinuleg nem is mennek, mert 1. Nem vagyok az a lany aki allandoan a pasija nyakán lóg ha a haverjaival van is. Szerintem így nékik is kényelmesebb, hogy nem vagyok ott.

2. Hogy nem erzem annyira jol magam abban a társaságban..

Illetve bulizásra mindig van pénze, de arra, hogy elmenjünk pl mit tudom én az állatkertbe vagy akarhova, arra nincs.

Hogy teritsem észhez? Nem akarom kisajátítani, csak nekem ez az idő keves, es nem veszi a lapot.


2016. jún. 23. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Kuka... Ha nem képes tenni egy kapcsolatért, akkor menjen,amerre lát...
2016. jún. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt most igy eleg szarul festettem le, csomo pozitívum van a srácnak. Csak ezzel a dologgal mar az őrületbe kerget.
2016. jún. 23. 10:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tisztel, masok vagytok, feleslegen hosszutavon ilyenre fecserelni az idot
2016. jún. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ha nem szeretnem Ennyire mar szakitottam volna...

De sajnos szerelmes vagyok. Olyan oldalamat hozta ki, amit meg soha senki.

2016. jún. 23. 10:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkorsz addig varsz amig el nem mulik a rozsaszin kod majd elmenekulsz mikor mar te is latod hogy csak az idod cseszed vele el
2016. jún. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

fogj egy lapot, írd fel a pozitívumokat és a negatívumokat is. Tehetsz mellé mondjuk 1-5-ig szorzót,hogy mennyire jó vagy mennyire zavar.


Összegezd. Ami kijön,azt válaszd, vagy kezdd az elejéről, még ki nem jön,amit vársz... :D

2016. jún. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Költőnő? ***** válasza:
Egyébként jó a kapcsolatunk. Igen, pont ilyen a jó kapcsolat.
2016. jún. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Latom rajta, hogy szeret és erzem is mikor velem van.

Nem akarok szakítani. Es nem is az volt a kérdésem, hogy szakitanom kellene-e, hanem hogy hogyan ebreszthetnem rá, hogy ez így nem jó?

Mondjam meg, hogy ha tovabb csinalja akkor el dog veszíteni? Vagy megis mi? Ez mar fenyegetés... Nem akarom így kvázi csapdába csalni

2016. jún. 23. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!