Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Változtak az érzéseid a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtak az érzéseid a párod irányában, miután megütött egyszer/többször, függetlenül attól, hogy nem hagytad el ezután?

Figyelt kérdés
Mit éreztél/érzel? Mire nyomta rá a bélyegét?
2016. jún. 23. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem éltem olyan párkapcsolatban, ahol megütöttek volna, de gyerekként kaptam ki jogtalanul, és azokhoz a családtagjaimhoz nem kötődök, szóval nyilván ha ilyen párom lenne, változnának az érzéseim, és el is hagynám, ha megütne.
2016. jún. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is kaptam ki gyermekként jogtalanul, elhidegültem az illetőtől.

Párral is ugyanígy lenne.

2016. jún. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer megütött a párom, utána bocsánatot kért, és megígérte, nem fordul elő többé. Akkor még nem változtak az érzéseim, mert azt gondoltam, én is hibás vagyok. De aztán volt egy nagy összeveszés, óriási cirkusz közepette hagyott faképnél, és akkor ököllel ütött, nem is egyszer. Ott azért úgy vége volt mindennek..
2016. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Költőnő? ***** válasza:
Fú rám egyszer merte még nagyon régen az egyik csak megemelni a kezét. Még a levegőben elkaptam a kezét és közöltem vele, addig élt. Egy pillanat alatt elgurult a gyógyszerem. Nem keménykedésből de hatott. Azóta sem emelt rám kezet senki. (Kivéve egy erőszakos incidenst 3 idegen által, de ott sem a bántalmazásom volt az elsődleges cél, csakhát ugye védekeztem)
2016. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszer ok nélkül hisztis volt az egyik barátnőm és pofon vágott. Tudta, hogy nálam ez nem fér bele a dologba. Nem hagytam el, de részemről csak a testiség maradt, mert nem tudtam rá többé nőként tekinteni, csak állatként.
2016. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Volt egyszer valaki, még fiatalabb koromban, aki megütött egyszer, részegen, ököllel. Szánta-bánta, és nem is fordult elő többször, de gyanítom, főleg azért nem, mert két bátyám van, akik csak azért nem szedték cafatokra az eset után, mert én megkértem őket rá. 😊

De igen, csalódtam benne. Amúgy is, végig mindenért mentegettem, amíg tartott a kapcsolatunk. De egy ideggyenge roncs volt amúgy is. Nekem 3 és fél év bánta az életemből. De tanultam belőle, és határtalan megkönnyebbülést éreztem, amikor végre elköltözött.

Akiben igazi erő van, az nem üti meg a gyengébbet. Soha.

Ma már nem lenne második lehetőség. De első sincs. Mivel már messziről kiszúrom az ilyet, és idejében elmenekülök.

2016. jún. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!