Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideje voltatok együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideje voltatok együtt a pároddal, amikor először sírtál előtte és mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Mi négy hónapja vagyunk együtt, eddig kétszer éreztem úgy, hogy lehet, hogy nem bírom ki. Az egyik pont aznap volt, amikor összejöttünk. Annyit vártam rá, annyi mindenen keresztül mentem, mire járni kezdtünk, hogy a stressz valahogy hirtelen felszabadult, amikor megkérdezte , leszek-e a barátnője. A másik pedig egy veszekedés alkalmával, de ezt is megúsztam. Fogalmam sincs, hogy reagálna, illetve hogy fordított helyzetben mit tennék. Lehet, hogy leblokkolnék.
2016. jún. 24. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb 2. hete voltunk együtt, amikor jött egy probléma, ami úgy tűnt, hogy szét is szakíthat minket. Egymás karjaiban zokogtunk, megkértem, hogy vegyen feleségül, és megígértem neki, hogy várni fogok rá, bármi történjék.
2016. jún. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Eleinte nem úgy indult a dolog, hogy ebből majd kapcsolat lesz, pár hónap után alakult úgy, hogy ez több mint sima ismeretség/beszélgető viszony, és elkezdtünk közeledni egymáshoz. Majd egy találka folyamán volt az első alkalom, hogy elkönnyeztem magam előtte pusztán azért mert nagyon jól esett, hogy végre átölelhetem és megszeretgethetem. Kedves volt és nagyon aranyos velem akkor. Azóta ennek a "kapcsolatnak" sajnos vége rajtam kívül álló dolog miatt úgy egy hónapja(május 19-én), amit nagyon sajnálok, mert ő volt az aki előtt mertem őszintén megmutatni amit érzek.


Ha szeretitek egymást akkor nyugodtan sírj előtte ha úgy adódik a dolog, és ne érezd magad feszélyezve. Ettől csak elmélyülhet még jobban a kapcsolatotok, hogy ennyire megbíztok a másikban, és ennyire ki meritek mutatni az érzéseiteket.

2016. jún. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én hónapokkal késõbb sírtam elõtte nem tudom már mikor és hogy miért. Nem vagyok mérvadó nagyon nehezen sírom el magam. De talán 5 hónap után volt,hogy mindketten sírtunk mert elkellett búcsúzni (távkapcsolat) de azóta rengeteget idõ eltelt és még együtt vagyunk.

Ne félj elõtte sírni az a bizalom jele :) Ha pedig õ sír csak öleld meg és puszilgasd semmi mást mert nem lesz màsra szüksége

2016. jún. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Körülbelül egy év után, egy olyan trauma miatt, amivel fél évig kezelt pszichológus. Megsimogatott és kedves volt, nem volt gond.

25L

2016. jún. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2 éve vagyunk együtt, de most pár hete, a "Hold the Door" jelenet közben. (Aki látta, tudja miről beszélek.)


21L.

2016. jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még soha.


Ő már vagy 10-szer előttem biztos. 2 éve vagyunk együtt.


23/F, 21/L

2016. jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!