Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több éve együtt vagy a párodda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éve együtt vagy a pároddal, de úgy érzed, mégsem ő az igazi?

Figyelt kérdés
Volt már veletek ilyen? Én néha hasonlót érzek. 23-évesek vagyunk mindketten. Szeretem a barátnőm, de nem tudom elképzelni jelenleg, mint feleség.

2013. jún. 14. 05:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vagy egyedül :)
2013. jún. 14. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt próbáld elképzelni, hogy nélküle tudnál-e élni.Nos a válaszból tudod majd.
2013. jún. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a kapcsolatok fele legalább ilyen. Ezt tartom igazi kihasználásnak, mert éveket rabolsz el a másik (és magad) idejéből. Aki egy ilyen kapcsolatban van, az gyenge jellem!
2013. jún. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Voltam én is így. 5 évig jártam egy fiúval. Minden jó volt, de valami hiányzott a kapcsolatból, nem voltam szerelmes már és éreztem, hogy nem hiányzik, mikor nincs velem. Sok időmbe telt, mire mertem szakítani vele, de nem bántam meg. Nem ő volt az igazi. Van ilyen... 22/L
2013. jún. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kolosszus22 ***** válasza:

Van, 3 évig tartott, de szerencsére vége lett. Több ilyenbe nem megyek bele, ettől függetlenül nem bánom, mert tapasztalatnak jó volt, tanultam belőle (bár 3 évig kár volt húzni).

26F

2013. jún. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Én igenis benne maradok annak ellenére, hogy tudom nem ő az igazi. Annyira nehéz manapság rendes párt találni!! Nem fogom csak azért eldobni mert nem röpködnek a pillangók! Vele müködik és szeret engem és ez nekem elég. Le lehet élni mellette egy életet attól még, hogy nem ő az igazi. Nem is hiszek ebbe a baromságba. Nagy Ő a billentyűzeten létezik. Az életben nem! 25/L
2013. jún. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azzal kell beérni ami van... mifelénk az ember lánya nem válogathat
2013. jún. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

6-os egyetértek veled!

Én 2 éve vagyok együtt a párommal együtt is élünk. Szeretem, de talán nem ő az igazi. Viszont szeret engem, dolgozik, nem pedig egy léhűtő sz@r alak...

Érett, család centrikus, jó vele. Sokszor másra vágyom...de inkább le élek vele egy életet, úgy hogy talán nem ő az igazi, mint hogy pasiról pasira szálljak. Szüleim 11 éves koromban váltak el, apum sokat ivott...bár nem volt vele baj, nem vert minket nem balhézott...csak nem bírtuk elviselni a piálást. Anyum 40 éves, szép, fiatalos nő, volt már egy jó pár pasija az elmúlt 12 évben, amióta apummal elváltak. És bármilyen helyes pasi volt...nem jött össze a dolog hosszú távon..és nem anyum miatt.

Anya szokta azt mondani ha tudta volna, hogy "minden" pasi ennyire sz@r (egyéb okok miatt) akkor inkább ő is apámmal marad és le éli vele az életét, minthogy most akad pasi...de lehet egyedül öregszik meg.

2013. jún. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Költőnő? ***** válasza:
23 évesen... hol vagytok attól még...
2013. dec. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mcgalagony17 ***** válasza:

Ha az igazival vagy ha nem, előbb-utóbb úgyis beköszönt a megszokás. Nem mindegy? A lényeg, hogy találj valakit, akivel hosszú távon együtt tudtok lenni, akivel kölcsönösen tolerálni tudjátok egymás rossz oldalait is, és akivel a kémia is működik:) Én is hasonló dilemmában vagyok amúgy, mert az igazi az előző szerelmem volt; a mostani csak egy menedék. Ő ezt tudja is- fontosnak tartom a nyílt kártyákat-,de mivel neki én vagyok az igazi,elvakítja a saját szenvedélye így nem nagyon foglalkozik a tényekkel... Ő dolga:D


19(L)

2013. dec. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!