Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti bírnátok azt, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bírnátok azt, hogy csak hétvégente vagytok együtt a pároddal?

Figyelt kérdés

Nálam ez a helyzet, lassan egy éve.

Sajnos a munkája miatt egész héten utazik, csak péntek este ér haza, és vasárnap éjjel vagy hétfő reggel indul, nagyon ritka az mikor a hét közepén egy éjszaka itthon van.


Nem tudom miért,hogyan, de előjött rajtam nagyon most,hogy egyre nehezebben bírom ezt. De lehet csak azért,mert szünidő van és unatkozom,nem tudom. Ti hogy lennétek ezzel?


Hiányzik nagyon, az hogy együtt csináljunk programokat, vagy csak simán itthon legyen velem, plusz szexuális téren is, ma már 7x masztiztam kb.

Anyum észrevette,hogy kivagyok kicsit emiatt,és lekapott,hogy de mit is akarok,hisz nem vagyunk férj-feleség, majd akkor lesz egész nap időm vele lenni, addig simán kilehet ezt így húzni. De én úgy gondolom,hogy addig is ezek a napok csak elfecséreltek, én most is vele lennék,rossz,hogy egész héten csak várom.

Bulizni nincs kedvem menni a barátnőmmel, mert nem érezném jól magam,hogy ő dolgozik én meg ott ingatom magam, plusz azzal kéne foglalkoznom,hogy küldjem el a srácokat akik ismerkednének, vagy a barátnőm lépne le én meg ottmaradnék egyedül.


Most kiderült,hogy alig lesz egy szabad napunk is a hétvégén mert már szombat éjjel kell indulnia. Ez mégjobban elkeserített, és olyan távolságtartóan beszéltem vissza neki, pedig szegény nem ő a hibás :(

De már akaratomon kívül is ilyen passzív vagyok ez a dolog miatt.


Még kb egy évig tervezi ezt csinálni,mert akkor megyek én is más városba egyetemre, és ő is keresne ott más munkát...

De nem tudom...ti ezt hogy bírnátok? Vagy én vagyok túl ragaszkodó? 18L


2015. aug. 19. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Tartsál egy hétköznapi fickót is magadnak,az majd ellátja a bajod hétközben,hétvégén meg az eredeti.
2015. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az a két nap is igazi áldásként hatna. Persze a hét többi napjában hiányozna meg minden, de legalább lenne valami ami feltölt érzelmileg.
2015. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja,igen elfelejtettem odaírni,hogy nem kérek olyan tanácsokat,hogy 'tartsak másat' meg társai, én nagyon szeretem őt, és sosem tennék olyasmit.

2.Igen, az igazi megváltás,mikor hazajön és két nap együtt lehetünk, de ilyenkor hétköznap alig bírom ki nélküle, és feszült vagyok. Ez ellen nem tudom mit tegyek.

Most is elterveztük a hétvégére,hogy megyünk egyet szórakozni, meg egy családi rendezvény is lesz, de nem lesz itthon, így megint maradok egyedül,és arra is egyedül kell elmennem :(

2015. aug. 19. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!