Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek komolyan gondolja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolja? Nemrég jöttem össze egy pasival akivel egy társkereső oldalon ismerkedtem meg. Kb 2 hónapja ismerjük egymást, személyesen is találkoztunk már nem is egyszer. A többi lent.

Figyelt kérdés

Tiztáztam vele hogy èn csak is kizárólag komoly kapcsolatot szeretnèk az egy èjszakás kaland nàlam tabu, ő erre azt mondta hogy ő is komolyan gondolja.

Èn 20 vagyok ès van egy 2 èves kisfiam amit ő elfogad ès imàdja a gyerkőcöket. Ő 29. Ès kb 1 hete jàrunk.. A kicsivel is nagyon jól el van... Minden nap dumàlunk, ha nem írok sokáig akkor nem szàmon kèr hanem meg kèrdezi minden rendben vane... Nagyon jól elvagyunk szinte mindenről tudunk dumálni ès a kicsitről is úgy beszèl nèha mintha a miènk lenne ès nem csak az enyèm... De mèg mindig feljár a tàrskereső oldalra ès nèzelődik.. El jár hètvègente bulizni (amivel vègülis nincs bajom mert valahogy ki kell kapcsolódnia). Szerintetek tènyleg komolyan gondolja vagy csak meg akar fektetni?



2016. márc. 2. 23:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
1 hete jártok és úgy beszél a gyerekről, mintha közös lenne? Nekem ez nagyon gyanús.
2016. márc. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Hàt nem teljesen űgy beszèl csak volt egy olyan mondata amiben űgy hïvta a kicsit hogy maszatkánk...
2016. márc. 2. 23:19
 3/32 A kérdező kommentje:
Ű=ú
2016. márc. 2. 23:20
 4/32 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még és akkor kiderül.
2016. márc. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Ne feküdj le vele még egy jó darabig és kiderül.:)
2016. márc. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Ès szerinted ezt miből fogom látni? Mert attól fèlek hogy túlsàgosan beleszeretek ès nagy csalódást fog okozni.. Meg attól is hogy a kicsi csalódni fog mivel már most megszerette...már egyszer elvesztette az apját èn pedig egy oriásit csalodtam így nagyon tartok ezektől... :/
2016. márc. 2. 23:26
 7/32 A kérdező kommentje:
Mennyi az a jódarabig? Mert nem igazàn szaretnèk mèg amúgy sem mert korai lenne szerintem is... De nem tudom eldönteni hogy kb mennyi az az idő ami megfelelő lenne...
2016. márc. 2. 23:28
 8/32 anonim ***** válasza:
hát pedig várni kell majd az idő eldönti.Mindenesetre drukkolok Nektek! azért ennyi idő után még ne kérd rajta számon miért van fenn társkeresőn. Ha csak egy hete jártok..majd ha olyan másfél-két hónap múlva is fent lesz még, és mindig együtt lesztek akkor rákérdezhetsz.Ez a kapcsolat még nagyon az elején van, kár ennyi agyalni. :)
2016. márc. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

nehéz megítélni, mi jáfhat a másik fejében. éppúgy lehet, hogy már a következő jelöltre vadászik, mint az, hogy csak megszokásból jár vissza, vagy baráti kapcsolatokat ápol, vagy pont hogy barátokat akar szerezni. mindegyikre láttam már példát.


viszont még ha teljesen komolyan gondolja és őszintén akarja is a kapcsolatot, akkor sem biztos, hogy ez nem fog idővel megváltozni az akaratán kívül. velem is megtörtént már, hogy hiába tűnt úgy, hogy működik, vágül mégsem. van olyan barátom is, aki több volt barátnőjének sem tudta elfogadni a gyerekét sajátjaként. hiába akarta és hiába tűnt úgy egy darabig, hogy sikerül, de aztán mégsem volt rá képes. remélhetőleg nálatok ilyen nem fordul elő.


kívánom a legjobbakat!

2016. márc. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Persze ezzel tisztában vagyok... Csak attól fèlek hogy ezidő aladt túlságosan belefolyik az èletünkbe ès aztán csak úgy elmegy...
2016. márc. 2. 23:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!