Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar látni a párom, kifogásokat keres. Vége a kapcsolatnak? L

Figyelt kérdés

2016. jún. 25. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen
2016. jún. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Csak egy kósza ötlet, de mi lenne, ha ezt inkább vele próbálnád megbeszélni, nem pedig az itteni vadidegenek tippjeire hagyatkozni?
2016. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
#2-es: ezt lepontoztam, a páron belüli kommunikáció oooolyan régimódi, nem is tudom, hogy hogyan juthatott eszedbe.
2016. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#3as:

Mentségemre szóljon

- meleg van

- nem aludtam ki magam rendesen

- tegnap sok sört ittam

- a válogatott szereplése óta mintha nem lennék önmagam

- egy idegen adott nekem egy szopogatós cukorkát, és utána már nem emlékszem rá, hogy mit tettem...

2016. jún. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igen
2016. jún. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#2 én is szeretnék vele beszélni,de ha még csak találkozni sem akar,akkor hogy? Ezeket szerintem személyesen érdemes intézni.
2016. jún. 25. 14:31
 7/11 anonim ***** válasza:

Sorrend


személyes>telefon>írás


Ha nem hajlandó találkozni, akkor akár rá is dobhatsz egy üzenetet, amiben megkérdezed, hogy akkor wtf, mi a gond

2016. jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
egyébként meg ez felnőtt párkapcsolati kérdés? miért nem a tiniben teszed fel?
2016. jún. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen. Ilyen volt nekem is. Bizonyos okok miatt a legutolsó találkánk rosszul sült el egyik exemmel. Onnantól nem akart találkozni, se megbeszélni a dolgot, hirtelen nem ért rá (kifogásokat gyártott) , szóval dobtam neki egy smst, hogy akkor jobbnak látom ha szakítunk. Csak egy sms jött vissza, hogy elfogadja a döntésemet. Szóval részéről is vége volt a kapcsolatnak, csak gyáva volt kimondani.

Én nem voltam hajlandó tovább olyan emberre áldozni az időmet, energiámat, aki annyit nem képes mondani egy személyes találkozás erejéig, hogy fejezzük be. Inkább nem hajlandó találkozni, menekül a problémák, sőt, a kommunikáció elől is. Éretlen volt normális kapcsolatra.

2016. jún. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hasonlóan szakított velem is barátnőm. 1 hónapig nem volt hajlandó beszélni/találkozni. Én nem mondtam ki a szakítást, ő se. Majd 3 hónappal hallottam beszélgetni a barátnőivel, hogy a barátjával xyz-vel megy bulizni hétvégén és reméli a táncolásnál több is lesz (xyz nem az én nevem volt). Hát néztem nagyot amikor köszönt utána nekem, mintha semmi se történt volna...
2016. jún. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!