Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudnom kene a pasimra azert mert en veletlenul megkarmoltam o pedig ezutan olyan merges lett h megragadta a kezem es ugy megszoritotta h meg most is faj?

Figyelt kérdés
Nem akartam balhezni mert strandon voltunk, de sztem 1 veletlen karmolas miatt nem kellett volna ilyen agresszivnak lennie
2016. jún. 25. 16:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ami meg is lepett mert sosem volt ilyen agressziv..
2016. jún. 25. 18:26
 12/16 Blade Bone ***** válasza:
54%
Félreértettem akkor amit írtál. Dee ez így mindenesetre elég durva, nem nevetted ki mikor bocsánatot kértél? Csak mert ahogy írtad, nem volt semmi a hátán, ez lehet viccesnek látszhatott akkor... mmint hogy kiborult.
2016. jún. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem, de ha valami baja van nagyon hisztis kisfiu lesz, de ilyen meg nem volt h bantott volna direkt
2016. jún. 25. 18:56
 14/16 anonim ***** válasza:
54%

En voltam egyutt ilyen emberrel. Masfel evet birtam. Tonkretett teljesen, amig vegul szo szerint elszaladtam elole.

Eloszor jele sem volt,h ilyen. Kesobb apro jelek, aztan mar eleg lathato jelek, aztan mar nem is probalta takargatni.

2016. jún. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
az agresszívításnak az első jele.Ennél már csak rosszabb lesz. Az eslő pofon után jön a következő.
2016. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia. Együtt vagytok még? Utána szorított meg máskor is vagy csinált hasonlót?
2022. nov. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!