Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom veszekedés közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom veszekedés közben megszorította a kezem. Hogy tudnám feldolgozni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon összevesztünk a barátommal (30/F), egyszerűen teljesen bekattant és csúnyákat mondott rám, meg csúnya stílusban is beszélt velem (volt már hogy én is csúnyát mondtam rá) ezért én inkább nem is szólaltam meg. Mikor ki akartam menni a szobából a nyakam tövénél húzott vissza az ajtóból. Utána mikor össze akartam szedni a cuccaim megfogta a két csuklóm és megszorította, és lenyomott az ágyra, hogy üljek le és beszéljük meg.

Nem igazán tudom hogy ez elfogadható-e még, mert egyáltalán nem ilyen agresszív és nagyon érzékeny típus. Ugyanakkor nagyon fáj amit tett és szeretem őt.

25/N


2015. okt. 9. 12:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
hát én sose csinálnék ilyet egy nővel, de van akinél ez belefér. pl nálad is mert még mindig nem szakítottál vele. a "nagyon érzékeny" típusok szoktak lenni általában a legnagyobb érzelmi terroristák.
2015. okt. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Ott kell hagyni.Ez már nekem nem férne bele.A nagyon érzékeny lelkűeknél szokott így elszakadni a cérna.Volt szerencsém két ilyenhez.
2015. okt. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen történik egy kapcsolatban, mindenképp érdemes leülni és megbeszélni pár dolgot. Ha az erőszakosság jellemző, akkor azért, ha nem jellemző, de mégis megtörténik a dolog, akkor azért. Utóbbi esetben a konkrét veszekedés csak egy kirobbantó ok, aminek a hátterében valószínűleg valami nagyobb probléma van. Ezt kellene felszínre hozni, és akkor tisztábban látnátok.
2015. okt. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%
Te hol élsz? Úgy írsz ezekről, mintha megvert volna és most sminkelned kellene magad, hogy ne látszódjanak a lila foltok.
2015. okt. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? Eddig sosem viselkedett így? Minden esetre ez nem túl jó jel, rejtett agresszióra utal, most válassz: vagy meghúzod magad ezentúl, és minden úgy lesz, ahogy ő akarja, vagy lépsz... ez már csak rosszabb lesz, hidd el.
2015. okt. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én meghallgatnám a másik fél sztoriját is, de így első körben azt mondom, hogy akármik is voltak az előzmények, akármelyikőtök is volt a hibás, ami miatt idáig fajult a dolog, ebből ki kell lépni. Kivéve, ha pszichés betegség áll a háttérben, ami most robbant elő, és már évtizedek óta házasok vagytok, de ott teljesen más a helyzet. A ti esetetek viszont nem ez, ehhez túl fiatalok vagytok.
2015. okt. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6 éve ismerem és ebből 3 éve vagyunk együtt. Szoktunk veszekedni, de eddig egyszer sem volt még ilyen. El vagyok keseredve nagyon.
2015. okt. 9. 13:28
 8/16 anonim ***** válasza:
9%

Jézus fa-.sza.


Ha már csak ennyitől kiakadsz, akkor gondolom ha megverne kb öngyilkos lennél.

2015. okt. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%

Szakítsál vele! Hidd el egyszer még hálás lesz neked érte.

Valószínűleg jó ember, csak Te "állattá"teszed.

2015. okt. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

Hogy milyen emberek vannak itt...

Nins mentseg arra, amit csinalt. Attol nem kaptal pofont, igenis eroszakos volt.


Nekem ez olyan dolog lenne, amit nem tudnek elfelejteni. Megbocsatani igen, de felejteni nem. Probald megbeszelni vele, de azert ez akkor is figyelmezteto jel.


Lehet egy no vagy ferfi nagyon duhos, de letezik onuralom is. Usson a falba vagy valami, de ne igy, ahogy veled is tette.

2015. okt. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!