Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak egy nagyon korlátolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy nagyon korlátolt ember gondol ilyenre?

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok, eddig egy 7 éves párkapcsolatom volt, ami leírhatatlanul nagy csalódással ért véget.

Nem így terveztem az életem, hatalmasat csalódtam a lányban.

Erről nem szeretnék senkivel sem beszélni, szégyellem magam, hogy naiv voltam.Van akivel már megbeszéltem, és nekem annyi elég.

(összefoglalva: lelépett)

Közel 2 éve egyedül vagyok, igazából most még nem szeretnék barátnőt, de a későbbiekben szeretnék majd gyerekeket is, tehát nem törtem meg végleg, de egyenlőre elég volt, "pihenek".

Nyugodtabb az életem, persze olykor magányos vagyok, de nem annyira vészes, egyenlőre többet ér a nyugalmam.Most szórakozni járok a barátaimmal, és erre van igényem, ez nem volt meg addig amíg volt barátnőm. (legalábbis nem voltam ennyire szabad)

Azóta persze voltak lányok akik próbálkoztak (nálam ez önmagában kizáró ok).

Az egyik barátom hozta néhány barátját a társaságunkba, és ott van egy kevésbé dekoratív lány, akivel amúgy jót lehet beszélgetni, többnyire értelmes, de ennyi.

Ő viszont folyamatosan kérdezgeti,hogy milyen lányok jönnek be nekem (elmondtam már nem egyszer a szöges ellentét annak ahogy ő kinéz), de nem esett le neki.

Kérdezte már azt is,hogy meleg vagyok e.

A legutóbbi összejövetelen enyhén ittasan megpróbált csókot váltani velem, ami nagyon nem tetszett nekem, kicsit ki is akadtam.

Lehet gáz vagyok, meg más örült volna neki, de én nem, ezt nem is tudom,hogy hogy fogalmazzam meg, de beletúrt a lelki békémbe, én azzal szeretnék csókolózni, akit szeretni tudok, és ugyan így azzal szeretnék ágyba bújni is.

Két éve nem feküdtem le senkivel, és bár nagyon szeretnék,de nem. Pénzem is van, úgyhogy még egy prosti sem lenne akadály, jónak gondolom magam az ágyban az előző barátnőm révén, és ő is annak gondolt, semmiféle gátlásom sincs ilyen téren.

Kevés ilyen van mint én, azt tudom, de ennek elsősorban a neveltetés az oka, valamint kicsit hipochonder vagyok a nemi betegségek terén, ezért sem szeretnék fűvel-fával "keveredni".

Valamint az "összetört szívem" még párosul ezekhez, úgyhogy könnyű tartanom magam az elveimhez.

De amióta ez az ominózus eset volt, azóta a csaj kitalálta,hogy mekkora "b**i" vagyok, és már terjeszti is,hogy xy homokos.

De nem értem, mert lehet bunkó leszek, de marhára nem néz ki jól, tudom,hogy megsértettem az elutasításommal, csak azt nem tudom mit várt, ő is tudja,hogy nem egy olyan lány aki minden férfi álma.

Számtalan mögöttes oka van annak,hogy nincs barátnőm...


(természetesen a baráti társaságban többször is elmondtam már,hogy egyenlőre nem szeretnék barátnőt, de ezt ugye azok mondják, akik nem tudnak párt szerezni, és gondolom azt hiszik,hogy az első aki szembe jönne, és kapható arra ugarnék -talán én is ezt gondolnám másról)


2016. jún. 26. 15:10
 1/6 opened paradise ***** válasza:
Inkább egy sértett. Ne foglalkozz vele. Majd lesz valaki és akkor mindenkinek le fog esni,hogy honnét is fújt a szél.
2016. jún. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel téged az a lány akkor kicsit konkrétabban közöld vele, inkább ugy viselkedtél vele mintha felhivtad volna egy kis csatára. Flörtöltél vele, ha valakit nem érdekel a másik, és nem bunkó akkor nem tesz megjegyzést a kinézetére, egyszerüen csak annyit közöl hogy nem szeretne ismerkedni, járni, barátkozni vele és nem keresi a társaságát. Te meg félreérthető voltál neki, mert beszéltél vele. Tehát határolodj el tőle teljesen, és röviden és érthetően mond meg neki,hogy téged ő nem érdekel és ne zaklasson.. és utána kerüld vele a társaságot és a kommunikációt.
2016. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2-es


Kicsit abszurdum amit írsz.Rengeteg emberrel, köztük lányokkal is jókat beszélgetek, és senki nem érti félre.Nem bennem van a hiba, ha ő félreérti.

Azért mert valaki csúnya, vagy nekem nem tetszik, attól még beszélek vele, mert egy ember, és ettől még lehet értelmes.

Megint egy nagy bölcsességet mondok, de ne külső alapján ítéld meg az embereket, mert ezek szerint te csak azokkal kommunikálsz, akik tetszenek.

A baráti társaságot otthagyni egy ilyen miatt... hát...erre nem mondok semmit.

2016. jún. 26. 15:28
 4/6 A kérdező kommentje:

2-esnek

Bocsánat,a z utolsó mondatot félreolvastam.Vele mindenképpen kerülöm.

2016. jún. 26. 15:29
 5/6 anonim ***** válasza:
kérdező, pont én azt irtam hogy ha nem tetszik valakinek valaki akkor se szoktuk ezt igy megmondani, hogy azért nem jön be mert ronda..ezt Te irtad le. Valószinű ennek a lánynak ez felhivás volt, hogy kikezdjen veled, valószinü elég törtető is, tehát érdemes lenne neki konkrétabban elmondani hogy nem akarsz tőle semmit és egy ideig nem kommunikálni vele.. Ha leállsz vele, előbb utóbb ugy beháloz hogy a terhessége miatt tervezheted vele a közös jövőtöket. Hogy ilyet terjeszt rólad ez is egy felhivás, hogy bizonyisd be neki hogy mégse vagy az amit állit rólad..
2016. jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hülye a csaj egyszerűen, nem kell vele foglalkozni. A jó barátaid ismerőseid meg úgysem hiszik el amit terjeszt gondolom. Szóval nem kell ezen fennakadni
2016. jún. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!