Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azt mondom a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondom a barátomnak, hogy csak leakartam tesztelni, megharagszik?

Figyelt kérdés
Ültünk az egyik barátunk autójában ( csak mi ketten), és előtte is meg akkor is veszekedtünk, aztán fix mikor jött volna a sofőr, mondott egy olyat amin végképp felhúztam magam és mondtam a sofőrnek, hogy vigyen haza, komolyan is gondoltam de kiváncsi voltam, hogy nem e próbál kibékíteni...egy szót sem szólt , ha azt mondom csak kiváncsi voltam mit csinál sokat rontok aztán a helyzeten?
2016. jún. 26. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem gondolom,inkább kiröhögne,hogy mikhez folyamodsz.(nem bántásból írtam,csak pasi aggyal ez ugrik be)
2016. jún. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy kiröhög vagy jobban megharagszik. Ezt a mondatot szerintem ne süsd el, mert jól nem jöhetsz ki belőle. Én pl elég gyerekesnek tartanám azt, aki ilyet mond nekem egy veszekedés után. Találj ki mást... vagy csak kérj elnézést, vagy beszéljétek meg.
2016. jún. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2, az tul felnottes megoldas lenne...
2016. jún. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De mit kell ezen magyarázni és kitalálni hazugságot?

Vagy szerinted nem elég elgondolkodtató számára az , hogy annyira megbántott,hogy haza akartál menni?

2016. jún. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bizonyára az emberek olyanok, mint a sorozatgyártás előtt álló termékek, hogy tesztelni kell őket. Egy intelligens férfi nem megy bele ezekbe a tesztekbe, lapátra vág, ha van esze.
2016. jún. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!