Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit depis vagyok ma, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit depis vagyok ma, most jött meg, csütörtökön vizsgám lesz. Mondtam a barátomnak, hogy összefuthatnánk. Erre azt mondta, hogy ma nem jó mert a volt barátnőjével megy iszogatni. Szerintetek hogyan fogadjam ezt el?

Figyelt kérdés
2016. jún. 21. 22:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Mondanám neki, h akkor a többi nap is lehet a volt barátnőjével! Ennyi! Semmi többet
2016. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor döbbenek meg, hogy ilyen kreténeknek, akik a volt nőjükkel mennek iszogatni, van barátnőjük. Bocsi de ez már nagyon ki kellett írnom magamból. 22/F
2016. jún. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is csatlakozom az elsőhöz.
2016. jún. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

2. OTT A PONT!


A másik ami engem pluszba megdöbbent, h ilyet minek megkérdezni, h h fogadd! Nem nyilvánvaló?!?!

2016. jún. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2 es maximalisan eggyetertek annyira hogy nem igaz :)
2016. jún. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Azt elmondtad neki, hogy mennyire szükséged lenne rá? Nem akarom nagyon védeni, mert nekem is tuti rosszul esne az ilyesmi, de ha amúgy jóban vannak, akkor lényegtelen az, hogy ex. Viszont az gond lehet, ha elmondod neki, mi a helyzet pontosan, kell a támogatása, és cserben hagy. Ebben az esetben átértékelném a kapcsolatot.
2016. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
6os teljesen jól leírta: ha csak annyit mondtál, hogy összefuthatnátok, akkor ne várd el, hogy minden korábban mára szervezett programját sürgôsségileg átszervezze.
2016. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%

Ő tud a helyzetedről?

Ha nem, akkor egy rossz szavad nem lehet rá.

2016. jún. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hogy ne tudna róla???
2016. jún. 21. 22:49
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A volt barátnőjével? Iszogatni? Amikor neked minden bajod és szükséged lenne rá? Nem semmi :D még ha mondjuk a legjobb haverjaval talalkozna akkor is felugorhatna hozzád egy órára, de így hogy az exevel van... Én tuti nem viselnek el ilyet :)
2016. jún. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!