Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom facebook oldalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom facebook oldalán nincs kint közös képünk. Aggódjak?

Figyelt kérdés

Az én adatlapomon van fent és az nem zavarja, mondta is hogy bejelölhetem rajta. (mondjuk nem engedélyezte vagy nem tudom, de az ő oldalán nem jelenik meg). Szerintetek miért?

Az nem zavarja, ha én rakok ki. (nincs sok kint kb. 5-6 db tök előnyös nyaralós kép)

Mondjuk egy éve új kép nincs is kint neki nem is osztogat meg. Használja az oldalt olvasgatja a falat stb.


22/L


2016. jún. 27. 14:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Idióta Facebookfüggő barmok
2016. jún. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Facebook? Komolyan? Felnőtt párkapcsolatban ennek súlya van??? Szánalmas. Jobb szó nincs.
2016. jún. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ne aggódj.
2016. jún. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Húha, mi lesz most? :S Micsoda gondok...
2016. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%

Te vagy az élő példa, hogy miért nem a saját korosztályomból szemezgetek.

A 30-35 éves nők, már igazi Nők. Tudják mit akarnak, és dugni is tudnak.


23/F

2016. jún. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Hallod ez nagyon szánalmas!

Én két éve vagyok együtt a barátommal és nincs kint egy közös képünk se, de attól még együtt vagyunk.

Hol nem szarjuk le?

Van elég közös képünk, de nem rakjuk ki. Úristen most mi lesz?

Nem a facebookon múlik, hogy te most kinek a kije vagy.

Jézusom...

2016. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ez, egyértelműen világvége. Én, azonnal szakítanák és elvonulnák apácának.
2016. jún. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok internet függő nem a facebookon élem az életem, de a mai világban szerintem már valahol természetes, hogy ilyenek is fontosak valaki számára. Nyilván az, hogy ha nem szokott amúgy posztolgatni a párod és inkább csak olvasgat nem ad okot az aggodalomra.
2016. jún. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

jaj de gonoszak vagytok. Nem világrengető problémaként élem meg én sem.

Akkor szerintetek ez nem számít semmit? De miért nem engedélyezi vagy mi az én általam feltöltött képeket, hogy nála is látszódjon? nem, nem akarom megkérdezni tőle. egyszer felhoztam, azt mondta nem tudja, hogy kell beállítani mert nem akarja, hogy őt össze vissza bejelölgessék és minden félét kirakjanak 8nem feltétlen rólam van szó itt)

amúgy egyikünknél sincs kint pl. a kapcsolati státusz. szóval azért annyira nem kell lehúzni.

Csak kérdeztem, hogy kívülállók szerint miért lehet.

2016. jún. 27. 14:28
 10/20 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mi gonoszak vagyunk, te viszont nagyon buta.

Igenis világrengető problémaként éled meg, hiszen bár az eredeti kérdésre is jött egy csomó veled ellentétes vélemény, azért még egyszer leírod, hogy "De biztos...?" Hagyd már a p*cs*ba ezt az egészet.

2016. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!