Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom lájkolja az exe képeit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom lájkolja az exe képeit facebook-on. Kell ezen idegeskednem, vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Azért akárhogy is rosszul esik. Mikor vele járt még kommenteket is írt: szépségem, kincsem, szeretlek stb. 4 hónapja vagyunk együt. Mondujk én nagyon ritkán teszek fel képet (mert alapból nem érdekel), de olyankor is feltűnik, hogy nekem semmit nem ír. És igen is rosszul esik, hogy másnak igen, és nekem nem. Az a csaj valami szelfi őrült. Naponta posztolja a képeket.


Nem rég is írt szülinapjára (ami oké), de minek kell oda csók smily-t tenni, ha van barátnője, én? Igen ez is rosszul esik.(más lenne, ha egy lány barátról lenne szó, de ez ex)


Ez a baj, hogy én nem élem fbn az életem. Az a csaj meg igen. Én a párom naponta látja őt ott.


Lehet támadni, hogy féltékeny vagyok, de akkor is hansúlyozom nagyon rosszul esik ez. :-(


Nem kellene ennyire érdekeljen, ugye? :-( Nem jelenthet veszély.



2016. jún. 14. 22:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

A világot ez fogja tönkretenni. Komolyan mondom.


Aztán hányszor ültél le a drágával és mondtad ezt el neki nyíltan és egyenesen? "Pista, ne rajongj ennyire az exedért a neten, mert szarul esik!"

2016. jún. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Többször mondtam neki.
2016. jún. 14. 22:28
 3/20 anonim ***** válasza:
60%
Már megint ez a fb, Uramatyám, mi lesz ebből...
2016. jún. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Én is igy vagyok vele... de akkor is ez van. Itt most a viselkedés számit.
2016. jún. 14. 22:32
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Legszívesebben betiltanám nem csak a facebook-ot de még a netet is. Egyébként meg szerintem a párod még mindig az ex csajjal áli világát nem veled. Ez nem normális dolog. Más az ha barátok maradtak és 1-1 képet like-ol de az nállam kiütné a biztosítékot ha majd az összes képet like-olná plusz az a csók smyle megérne egy pofont. Nekem hamar el tud járni a kezem ezt tudja párom is és ezért odafigyel mit csinál. Jobb lenne ezt neki határozottan megmondani hogy vagy lezárja az ex dolgát vagy elhagyod.
2016. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
23%

Nekem ilyen gyerekes dolog miatt problémázna a barátnőm mint a like, bosszúból like-olnám minden csaj minden fényképét aki az ismerősöm, csak azért, hogy hadd egye a fene, hogy szemét pasik.. legalább addig se engem idegesít a gyerekes hülyeségével.


Viszont ha túlzásba viszi az tényleg idegesítő lehet, de itt szerintem te gondolod túl.

2016. jún. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 szöxi89 ***** válasza:
28%
megall az ember esze a fb szerintem semmire sem valo hat az mar gaz.hogy ilyet csinal
2016. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Az nem zavar, ha más csaj képeit lájkolja. Felőlem csinálja. Az ex az kicsit kényesebb téma. :-/
2016. jún. 14. 22:40
 9/20 szöxi89 ***** válasza:
83%
az internetes vilag tesszi az emberi kapcsolatokat tönkre
2016. jún. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
az hülye dolog ,hogy nem tud leszállni az exéről és méghozzá a szemed elött csinálja.küld hozzá,mert nem értékel téged.
2016. jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!