Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés

1éve vagyunk egyutt a barátommal lassan. A kapcsolat elején (3.honapban) elmondta, hogy ot zavarja, ha lájkolok facebookon (fiukat). Gyerekesnek tartottam, nem is akartam rá figyelni, de egy hetig hisztizett erte, es mondtam hogy jo legyen. Végül is csak egy lajk, nem hianyzik az eletembol, es o alatamasztotta meg erveket gyujtott ossze, hogy miert rossz, ha lajkolok. A bekesseg kedveert engedtem. Aztan par honapra ra, eszrevettem hogy o folyamatosan lajkol, holott o azzal az indokkal jott, hogy serto, es hogy miert nezegetek mas fiukat meg hogy biztos tetszenek, mert az ember csak azert lajkol ugyebar.. Kerdore vontam, hogy ha o igy gondolja, akkor o miert lajkol. Aztan megegyeztunk, hogy akkor egyikunk se lajkol, a veszekedes elkerulese erdekeben (o lanyt nem, en fiut nem). Azota se tartja be, folyamatosan lajkolgat minden lanyt, holott miota o engem megkert hogy ne, azota egyszer se szegtem meg a szavam. Csak azert zavar, mert en betartottam az igeretenet, de o nem. Es hiaba szembesitem vele, nem erdekli. Abbahagyja, megigeri, es ujrakezdi. Ennyit erne az igerete? Vagy csak engem vesz ennyibe? Raadasul annyira beleverte a fejembe, hogy ez rossz dolog, hogy mar kezd picit zavarni. Pedig gyerekesnek tartom.


Mielott mondanatok, hogy gyerekesek vagyunk, csak gondoljatok bele az en helyzetembe, hogy en azert vagyok kiakadva, mert en betartottam az igeretemet, megertettem hogy rosszul esik neki, es o meg letojja, hogy nekem mi hogy esik, meg az igeretek..

18evesek vagyunk mindkettenamugy.

Legyszi csak normalis, hasznos valaszt irjatok.



2016. jún. 3. 11:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen tényleg egy hülyeség ez az egész.


De ő kicsivel nagyobb hülye, mint te, mert te legalább betartottad amit ígértél.


23/F

2016. jún. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Mas parok, ti lajkoltok ellenkezo nemut facebookon?
2016. jún. 3. 11:36
 3/29 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok és soha semmit nem lájkolok. Minden ismerősömnek le is van tiltva hogy lássam a hírcsatornáját meg az újonnan feltöltött hülyeségeit (képek, bejegyzések, stb).


A barátnőm minden szart és szemetet lájkol, jobb oldalt rengetegszer jelenik meg a neve, hogy "X lájkolt valamit".

Engem ez a dolog nem tud érdekelni.


23/F, 20/L

2016. jún. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Koszi! Ment nektek a zold pacsi!
2016. jún. 3. 11:46
 5/29 A kérdező kommentje:
Vagyis csak neked mert most veszem eszre, hogy ugyan az a valaszolo vagy:)
2016. jún. 3. 11:47
 6/29 anonim ***** válasza:
Sosem szabtuk meg egymàsnak h ki mit lájkolhat és mit nem,ez iszonyú gyerekes. Mindenki azt làjkol ami tetszik neki és ennyi,miért ne tehetné ha akarja? Ez az egész már a beteges féltékenység határait karcolja...
2016. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Mostmár nem megcsalások,hanem Facebook lájkok miatt megy tönkre a kapcsolatok 80%-a.. Hova tartunk... ?
2016. jún. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a facebook-lájkok problémát okozhatnak a kapcsolatban, önmagában valóban gyerekes, de...!

A kérdezőnek nem ez a problémája, hanem az, hogy a párja kért tőle valamit azzal az indokkal, hogy őt zavarja. Ezt a kérdező megértette, be is tartja, viszont fordítva ez nincs így. Ez igenis probléma, akár facebook-lájkokról van szó, akár bármi másról.

Kérdező, csak azt tudnám tanácsolni, hogy beszélj vele a dologról, de látom, azon már túl vagytok és nem használ... én megpróbálnám azért még egyszer. Nem a lájkokra helyezve a hangsúlyt - hiszen Neked sem ez a fő problémád -, hanem szépen vázolnám neki, hogy ha neki a gesztus tőled azt jelenti, hogy... akkor fordítva - ugyanaz a gesztus tőle - mit jelent neki. Semmit? Akkor miért zavarja, ha te is így teszel? Valamit mégis jelent? Akkor miért csinálja, miért veszi semmibe a kérésedet, ami mellesleg belőle indult ki...

Elsőre gyerekesnek tűnhet, de ha nem használ, akkor meg elkezdeném megint a lájkolgatást, és megvárnám a reakcióját...

Összefoglalva: igenis értse meg, hogy nem várhat Tőled olyasmit, amit ő maga sem hajlandó betartani. Ennyi.

2016. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Koszonom kedves utolso, vegre valaki megertette a problemam.

Gondoltam, hogy akkor en is semmibe veszem a kereset, es "lajkolok", de azert nem tettem, mert megigertem hogy nem teszem. Es igaz, hogy nem erdemli meg, hogy betartsam, de buntudatom lenne amiatt, hogy neki rosszul esik, es en tudok rola es megis lajkolok.

2016. jún. 3. 12:36
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan vagy kiakadva.Ő találta ki a szabályt,tartsa is be,ha a másiktól elvárja.
2016. jún. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!