Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak ti hogy életiek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti hogy életiek meg ha párotok melle szülés után megváltozik?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar vagy meg is undorodtok akár ha formàs mellekből lógó valami lesz?
2016. jún. 27. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
lényeg hogy nagyobb legyen utána
2016. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Igaz nő vagyok, de nem törvényszerű, hogy lógjon szoptatás után. Ápolni, tornázni kell, megfelelő melltartó, hosszú szoptatási idő. Pár év és szép formája lesz újra!
2016. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sajnos én így jártam. 4 hónapig szoptattam, màr 1.5 èves a fiam.

A mellem pedig olyan mint egy üres tejeszacskó.

Jelenleg nem állunk úgy anyagilag, hogy megcsinàltassam.

A férjem nem mondja, de úgy érzem zavarja őt.

2016. jún. 27. 21:15
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha őt zavarja, akkor műttesse meg neked...
2016. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én áldoznék erre de csak miután szült egy másodikat
2016. jún. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2 évig szoptattam és csak a mellbimbóm lett nagyobb, kb mint egy áfonya. Ha változik valami rajtad az évek alatt, és ezzel te nem tudsz együttélni, akkor csináltasd meg. Ha a plusz kilók zavarnának mondanám, hogy tornázz, de ezzel nem lehet mit kezdeni, vagy elfogadod, vagy plasztika.


Nyílván nem tetszik a férfiaknak, de van aki elfogadja, és nem különösebben érdeklik a mellek, mert másra gerjed, es van olyan is, akit teljesen lelomboz. Azt kéne kideríteni a férjed mit gondol. Kérdezd meg.

2016. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, hogy az itteni pasik mit mondanak, ha a férjed nem akad fenn ilyeneken, akkor ne izgulj miatta.

Viszont ha emiatt elhidegül, akkor írhatják itt sorban 40en, hogy nem zavarná őket, a te helyzeteden nem változtatna.

Beszéljétek meg otthon a pároddal...

2016. jún. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#2-es vagyok, most miért kellett cefetül le pontozni? -Mert én mem feküdtem kés alá és volt önbizalmam és kitartásom formálni a testem?

Igen az enyém is olyan volt egy év után mint a kipukkadt lufi.Hirtelen fogytam, tejem már nem volt. Azután tornáztam sokat, abbahagytam minden hormont, mértékkel ettem cukrot és zsírt mert fehérjéből csak izom lesz, a mell meg zsírszővet.

Emelett ha rendszeres a szex az is sokat dob a dolgon.

Tehát gyönyörű kerek mellem lett, sajnálom ha a váladz nem hasznos.

Ott a sebész gyűjtsetek rá!

2016. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!