Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Volt már olyan, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már olyan, amikor megláttátok először a barátnőtöket smink nélkül elborzadtatok, hogy milyen csúnya?

Figyelt kérdés
Tehát amikor pl először együtt aludtatok, lemosta a sminkét, és nem azt kaptátok amire számítottatok.
2011. júl. 19. 20:01
1 2
 1/14 gggTt ***** válasza:
88%
nem csak a külseje miatt szeretek valakit...ha szeretem lehet bármilyen
2011. júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Na én ezért nem sminkelem magam.

Ha így nem kellek senkinek akkor ez van...

2011. júl. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Nemrég az egyik barátnő jelöltem közelében jártam és gondoltam meglepem. Nem volt ideje sminkelni. Meg is lepődtem, hogy smink nélkül is milyen szép. Pedig nem tini már.
2011. júl. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem hülye az olyan nő, aki annyi sminket rak magára, hogy óriási különbség legyen sminkelt és smink nélküli állapotban. Szerencsére azt rögtön meglátja az ember, ha valakin rengeteg smink van, aztán eleve nem is kezd olyannal.
2011. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
És hozzáteszem: ha valaki szép, az kevés sminkkel vagy smink nélkül is szép, TÖKMINDEGY hány éves.
2011. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2011. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5%
Ha engem úgy 'meglepne' valaki, mint az egyik előző hozzászóló a leendő (?) barátnőjét, arra még lenne időm, hogy felkapjak valami rendes cuccot, berakjam a kontaktlencsém és egy kis szempillaspirált feldobjak. Bár tudni kell, hogy én általában itthon is sminkben vagyok. (Nem mosom le minden este.)
2011. júl. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Én lány vagyok, de sok barátnőmet akik a kollégiumban laknak, láttam már smink nélkül (irtó rondák), a suliban meg még senki sem látta őket kencefice nélkül, és persze a többiek szerint ők a gyönyörű lányok. Ha látnák őket smink nélkül...
2011. júl. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

20:20-as válaszoló majd nézd meg a bőröd egy pár év múlva...

Sminkben aludni? Tudod te mennyit ártasz ezzel a bőrödnek?

2011. júl. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%
20:20-as vagyok. Csak a szemem körül szoktam sminkelni. Tus, szemhéjpúder, szempillaspirál. Tudom, hogy le kéne mosnom, de lusta vagyok, talán egyszer rászokom. Viszont legalább nem az egész arcbőrömet kenegetem..
2011. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!