Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy gondolja ezt a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy gondolja ezt a párom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párom rendszerint későn jön haza. Sokszor 9-10 között. 6-ig tart a munkaideje. Elmondása szerint azért marad bent tovább mert a főnöke se megy haza, nem akarja otthagyni. Már a szülei is szóltak neki ez nagy hü.lyeség amit csinál. Nem vagyunk rászorulva, nem kellene túlóráznia. Csináltunk közös hobbit, az elején haza jött, de késve és akkor is kb. Egy hétig tartott a lelkesedése. Tegnap találkoztunk a szüleivel. Ott volt ő is mikor szóvá tettem ez engem nagyon zavar. Már nem mondok semmit neki. Eltűröm. Korábban sokszor szépen kértem. Volt már hogy kiborulva, de nem változott. Mikor haza jön, kérlel tv-zzünk, szexeljünk, de én már fekszem akkor, vagy már alszom el. Azt is mondtam neki egyedül vacsizok, egyedül csinálom a közös hobbink, magányos vagyok. De őt a főnöke jobban érdekli. Már szombaton is bement és elfelejtett szólni én meg terveztem közös programot. Nem tudom mit tehetnék. Esténként ne legyek itthon? Ne érezze azt hogy várja valaki? Szeretem őt, de ezt hosszabb távon és ha lesz gyerekünk nem tudnám elviselni! Sokat sírok a magány miatt.
2016. jún. 28. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Én tényleg nem szeretnélek semmibe belelovalni, de tényleg lehetséges, hogy a főnöke miatt marad távol? Mert rendben, hogy szereti a munkáját, de azért normális ember a feleségét jobban szereti... Furcsa ez nekem, mindenesetre, beszéld meg vele, vagy szokj hozzá és csinálj te is programot, te se menj haza, menj el a barátnőkkel valahová, szerezz be egy kutyát és legyél el azzal...
2016. jún. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem tűrném sokáig. Többször mondtad neki, hogy ez nem oké, közös programotok is van, innentől én megmondanám, hogy akkor házasodjon össze a főnökével. Rajtad múlik, hogy meddig tűröd, de én a legközelebbi ilyen alkalomkor csak egy cetlit hagynék az ajtón, hogy bocs, de elhúztam. És vissza se néznék, amíg észhez nem tér...
2016. jún. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem akarlak elkeseríteni, viszont én tuti, hogy arra gyanakodnék, hogy nő van a dologban.

De ha nem is az van, akkor is teljesen abnormális amit művel. Én nem tűrném egy percig sem.

2016. jún. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gondold meg hogy vele akarsz-e gyereket vallalni. En nem tennem
2016. jún. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a típus az, akit tipikusan mindig kihasználnak, aztán majd sír, hogy neki milyen rossz. Most a munkahelyén, később meg ugyanúgy párkapcsolati téren. Hogy ő hordta haza a pénzt, amit kemény munkával szerzett, te meg még csak nem is keféltél vele, stb. Szerintem szállj ki ebből, amíg nem sérülsz.
2016. jún. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem tűrném. Leültetném, elmondanám neki, hogy ezt így akarja-e folytatni, mert akkor én kilépek.
2016. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én kb. MOST kilépnék a kapcsolatból.

Te csak a falnak dumálsz, mert ő nagy ívben s.z.rik arra, amit mondasz, és megteheti, mert nem hagyod el.

2016. jún. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!