Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! HOnnan tudhatnám meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! HOnnan tudhatnám meg hogy a párom komolyan gondolja-e a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Folyton ezen jár az agyam, mert ha együtt vagyunk, akkor minden jó, de elbizonytalanodok ha távol vagyunk egymástól.

Úgy gondolom, ha szerelmes valaki akkor minél több időt igyekszik tölteni a párjával. Mi nem élünk együtt, de mostanában csak a hétvégéket töltöm nála, mert hétköznap nem sikerül összehoznunk a találkozókat. Folyton bevállal ilyen fusi melókat, vagy suli vagy éppen edzés van, így csak a hétvége marad, másfél nap. A hétvégéket mindig ő ajánlja fel, de hát persze, akkor fekszünk le egymással, persze hogy szeretné hogy ott töltsek egy éjszakát :/

Minden nap chatelünk, de nem írja magától hogy hiányzom neki, csak én írom előbb.

Ragaszkodik hozzá hogy majd az ő lakásában lakjunk, de még kijelölve sincs az összeköltözés időpontja "mert még nem szervezte át az életét". Az én albim szóba se jöhet, mert ott van neki a saját, nem kell bérleti díjra is költeni.

Célozgat rá hogy mindig együtt maradunk meg majd gyerekünk is lesz, de én a végtelenségig nem bírom ki hogy ilyen távol vagyunk egymástól. :(

Mindkettőnknek normális munkája van (az övé pár háztömbnyire a lakásától), két külön városban élünk és mindketten közel vagyunk a 30-hoz.

Ő az első komoly kapcsolatom és úgy érzem néha hogy az időmet vesztegetem mert nem érzem hogy haladnánk előrefele a kapcsoltunkban. :( Mit csináljak? Szerintetek szakítani készül azért nem találkozunk hétközben?

25/N


2016. ápr. 20. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem erzem a leirasbol, hogy szakitani keszulne. Veled tervez, ahogy irod, de nem lehet mindjart mindent, azonnal. Mint irtad, hetkoznap pluszmunkat vallal, sportol. Ezzel nincs semmi baj, kellenek a kulon programok. Azbis logikusnak tartom, hogy ha osszekoltoztok, az o sajat lakasaban lakjatok. Megis minek fizetnetek alberletet, ha van sajat is?? ugy gondolod csak a szexert van veled? nem hinnem, de ha gondolod puhatold ki, mi lenne, ha valami oknal fogva melloznotok kene egy ideig a szexet. Egyebkent miota vagytok egyutt, hogy mar nyugtalanit, hogy nem akar koltozni?
2016. ápr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már 7,5 hónapja :(
2016. ápr. 20. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van a dolog. Párod nagyon egyenesnek és szervezettnek tűnik. Bízz benne egy kicsit, és ne parázz :)
2016. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaj, ne csináld már, 7 hónap az semmi! :)

Ha újabb 7 hónap múlva is ez a helyzet, akkor már kezdhetsz gondolkodni... semmi baj nincs veletek, komoly kapcsolat lehet ebből! Nyugi. :)

2016. ápr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már hetek óta bele volt esve a kolléganőjébe, tudat alatt ezt érezhettem :( Tegnap szakított velem :(
2016. ápr. 30. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!