Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire baj lenne hogy ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire baj lenne hogy ha nem akarok egy fiúval egyből lefeküdni?

Figyelt kérdés
Még érintetlen vagyok, nem szexeltem még senkivel. Voltak pasijaim de soha nem jutottunk el odáig, mert nem voltak képesek 2-3 hónapot várni. L/21
2014. júl. 16. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy sorban állnak akik egyből hanyat dobják maguk
2014. júl. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pedig 2-3 hónap nem olyan nagy idő. Nyilván csak az volt (lett volna) nekik fontos).

Nekem volt olyan pasi, aki a 2. randin kiakadt, hogy én nem akarok vele lefeküdni :D

2014. júl. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha voltak pasijaid és "nem voltak képesek 2-3 hónapot várni" akkor jobb is, hogy érintetlen vagy :) olyannak ajándékozd oda a szüzességed, aki megérdemli! ne az 1. jött mentnek! szerintem ez inkább értékesebbé tesz :) nem voltak türelmesek, lehet csak a szexre kellettél nekik! várd meg azt aki tisztel, becsül és szeret és te is őt! nem kell elsietni a dolgokat mert a mai társadalom azt mondja, hogy "tedd meg" meg "gáz ha szűz vagy"...ne a társadalomra hanem a szívedre hallgass :)


21F

2014. júl. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-3 hónap a maximum, amit várok egy szűz lányra. Ha rád ennyit kell várni mondjuk az első randitól számítva, azzal semmi baj nincs.


23/F

2014. júl. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem már ott elrontottad, hogy összejöttél az ilyenekkel
2014. júl. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!