Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Társfüggőség? Depresszió? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társfüggőség? Depresszió? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Előre szólok: elnézést de elég depis hangvételű kérdés lesz.

Miért van az, hogy csak akkor tudom magam jól érezni, ha van egy pasim aki szeret?

Voltam már szerelmes reménytelenül, akkor hónapokon keresztül depressziós voltam, mert akárhova mentem mindig ő járt a fejemben, és minden este sírva feküdtem le, mert bár néha taliztunk meg majdnem minden nap beszéltünk, nem szeretett engem.

Most pedig megint van egy se veled-se nélküled kapcsolatom, ill. én kezdek szerelmes lenni, ő meg szerintem önmagának is hazudik, és nem vallja be az érzéseit - de a lényeg, hogy kevés törődést kapok, ezért pár napig bírom, majd ismét magam alatt vagyok, értelmetlennek látom az egész életet. Vannak céljaim: tolmács szeretnék lenni, szeretnék egy szép nagy családot stb... De ha nincs mellettem vki aki szeret, akkor folyton arra gondolok, hogy értelmetlen az életem, és nem vagyok képes folytatni, ez így nem megy!! Mit tanácsolnátok, hogyan jussak túl ezen? Nem akarom többé azt érezni, hogy csak úgy vagyok és csak túlélem a napokat, nem megélem, szeretnék élni de nem megy!!


2011. febr. 17. 13:27
 1/1 anonim válasza:

mocskosul nehéz kérdés, de...

higyjél, higgy abban, hogy lesz olyan akivel kölcsönösen viszonozzátok egymás felé a szeretetet, én tudom hogy meg fogod találni, ha nyílt vagy erre.

addig viszont néha egyedül tud jobban fejlődni az ember, és így az ismerkedésre is több a lehetőség.

mindenki igényli a szeretetet, a világon rengetegen vannak úgy mint Te, nincs kivétel (max mélyen altatott érzelmek)


(ezért imádkozni is lehet Istenhez, mert Ő tudja mikor, hogyan, mit szán, kinek és mit miért enged meg)

2011. febr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!