Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar csak velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar csak velem elmenni sehova a barátom?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt. Körülbelül 1 éve csak mi ketten nem megyünk szinte sehova, fáradt, nincs kedve kimozdulni, stb. De ha jön velünk bárki más akkor mar van kedve. Ezenkívül semmi problémánk nincs, nem értem miért van ez. Nagyon bánt a helyzet.
2016. jún. 27. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle?
2016. jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
"Fáradt, nincs kedve kimozdulni"
2016. jún. 27. 12:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos unalmasnak tart. Vagy csúnyának.
2016. jún. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért vagyok a barátnője 2 éve. Érthetően leírtam hogy ezenkívül nincs problemank, nem? De.
2016. jún. 27. 12:11
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos akkor erre mi még kevésbé tudunk válaszolni, mint ő (vagy te).
2016. jún. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

és mit csinál otthon?

milyen a személyisége? gondolom otthonülős jó ideje...


23F

2016. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit ellustult. Ha amúgy minden okés közöttetek, akkor én csak erre tudnék gondolni. Veled nyilván találkozhat úgy is hogy nem mentek sehova hanem punnyadtok otthon, de ismerősökkel csak úgy lehet leginkább ha elmentek valahova. Szerintem próbálj vele kompromisszumot kötni. Én mindenképp közölném vele, hogy ez számomra fontos dolog, és megértem hogy sokszor fáradt meg nincs kedve épp ezért nem is várom el hogy mindezek ellenére jöjjön velem, de legalább egy hónapban egyszer vagy kétszer jól esne, ha kimozdulnánk. Nekünk is volt egy kis problémánk a párommal nem akarok regényeket írni mindenesetre nem szívesen jött el velem a családi összejövetelekre, ezt én megbeszéltem vele, hogy számomra ez nagyon fontos, és nyilván ha ez neki kellemetlen nem várom el hogy minden ilyen eseményen ott legyen, de sikerült vele megbeszélnem, hogy pár alkalommal azért elkísér. Szerintem az a lényeg, hogy higgadtan állj a dologhoz és próbáld vele értelmesen megbeszélni.
2016. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak te hiszed azt hogy minden okes koztetek, mert elvegre kiirtas a kerdest, nem? De.
2016. jún. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végülis te vagy ebben a kapcsolatban igazad van. A kiírás mag dolog ám
2016. júl. 2. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!