Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazug feleség? Mit tudok ezzel a helyzettel kezdeni?

Figyelt kérdés

Állandóan, minden apróságban is, hazudozik a feleségem. De ez nem elég neki, még én vagyok a rossz, hogy nem hiszem el a hazugságait.

Már a lányom is elkezdte, és ugyanezt csinálja.

Hisztiznek, visítanak ha nem hiszem el a hazugságokat.

És igen 100%ig biztos, hogy hazudnak, nem csak én hiszem azt.


2016. máj. 16. 14:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát akkor szembesítsd vele, szorítsd sarokba. De ha ez ilyen rendszerszintű dolog, akkor inkább keress egy válóperes ügyvédet.
2016. máj. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Igen, nem is értelek.

Ha tudod, hogy hazudnak, szembesíteni kell őket és mélyen a szemükbe nézni, mikor kapálóznak.

2016. máj. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 omba ***** válasza:
62%

Ismerem a dolgot, szerencsére nekem csak VOLT üzlettárs. nem tudod szembesíteni, és nem tudod sarokba szorítani.... kibontja a falat. Meg egy idő után kínos. Én nem tudtam elviselni, noha nem nagy, lényeges dolgok voltak.

Szerintem betegség.


de hát ő feleség.


Így ismereted meg? - vagy valamikor belekezdett? Annak volt-e oka?

2016. máj. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Sarokba szorítás nem segít, arra mégjobban támad. A hang, vagy videófelvételt is meghazudtolja, és engem vádol, hogy én hamisítottam, mert ő nem hazudik soha. De ha a pillanatnyi helyzet úgy kívánja, bárkit meghazudtol, mintha az élete múlna rajta. Ha kell elsírja magát, és úgy bizonygatja a hazugságát, igazságként. Erre sokan bedőlnek - volt hogy én is.

Ílyen volt már akkor, amikor megismertem. Csak későn jöttem rá, és utána is sokáig azt hittem, én emlékszem rosszul, majd abban reménykedtem, hogy "elnövi".

A lányom miatt tudatosodott bennem, hogy komoly baj van.

Az a baj, hogy Ő biztos benne, hogy igazat mond. De ha ez egy betegség, akkor mit lehet tenni vele? Főleg hogy ő nem is érzi a problémát?

2016. máj. 16. 16:24
 5/18 anonim ***** válasza:
62%

Van egy ötletem.

Csináld pontosan ugyanazt, amit ő. Érdekelne a reakciója :)

2016. máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Sunshinedoll ***** válasza:
76%
Én mondjuk nem bírnám a hisztit, a hazudozást meg a számonkérés után következő rikácsolás. Nekem volt egy párom, aki folyton hazudozott, ha számon kértem, én voltam elkönyvelve sz-rnak, úgyhogy ott is hagytam. Nyilván én fiatal vagyok, nem házasság volt, közös gyerekünk sincs, szóval mindenki a saját helyzeteihez mérten mérlegelje, mit csinál, de szerintem ez változni nálatok se fog.
2016. máj. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
78%
Én is így vagyok csak egy férjjel :(
2016. máj. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem betegség feltétlenül, egyszerűen csak úgy alakult ki a személyisége, hogy azt szokta meg egész életében, hogy így tud érvényesülni. Változni nem valószínű, hogy fog már. A lányod is azért "kezdte el", mert a ti példátokon is keresztül látta látta, hogy ez a nyerő stratégia, így tudja az akaratát érvényesíteni másokon.
2016. máj. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a helyzet , csak nálunk a férjem hazudozik állandó jeleggel, egy példa , a szemetet banánhéjat, almacsutkát, bedobálja az ágymögé, és azt hahudja nem ő volt, rengeteget kell utána takarítanom, szinte mindennap, nagyon belefáradtam ebbe, mellette persze egyedül nevelem a fiúnk mert nem segít.bárcsak tudnék neked tanácsot adni, de én sem tudom a megoldást,kommunilálni nem hajlandó sajna,a szép szó nem segít , és így mindig vitába fullad az egész
2016. nov. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem anyám hasonló, olyan, mint egy fórumtroll, csak élőben. Ha vitázik valakivel, akkor tuti veszekedéssé fajul a dolog és közben olyan szavak kimondásával vádolja a másikat, amik el sem hangoztak. Ez alól nem lehet kivétel egy négyéves gyerek sem.

Az ilyen hazudós, kavarós, drámázós embereket ott kell hagyni, nem szabad foglalkozni velük, hadd főjenek a saját levükben.

2018. aug. 21. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!