Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átvert a barátom?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt. Ő másfél éve szakított az exével(a lány 2x megcsalta).

Abba a párom teljesen beleroskadt, össze-vissza nőzött(csak csók, meg flörtök). Ekkor jöttem én a képbe. Én is egy opció voltam neki, de hozzám sokkal közelebb került, mint a többi lányhoz. Mindig hangoztatta mindenkinek, hogy én nem jövök be neki, mégis mindig velem találkozott és lemondta a többi lányt. Mindig mondta, hogy én túl jó vagyok hozzá, és sose akart összejönni velem.

Augusztustól közölte, hogy mostmár ő udvarolni fog nekem, lezár minden egyéb más kapcsolatot...Ennek ellenére mégsem akart velem összejönni még mindig. Kérdeztem az okát, de nem válaszolt, de mégis úgy tekintette, hogy együtt vagyunk.

A lényeg, hogy már fél éve kimeri mondani, és szerelmesebb, mint valaha.

Ugyanakkor most derülnek ki nyomok, hogy a járásunk előtt egy hónappal neki még volt ilyen-olyan flörtje.

A húha számol be nekem dolgokról, hogy kit akart felhívni a párom, stb.

Kezdek kibukni. Én hullaszerelmes vagyok, és tudom, hogy ő is az, de akkor mi volt ez? Én is csak egy numera lettem volna?

Vagy pasik, létezhet, hogy annyira tartott tőlem, hogy félt?(Őszintén, többen is mondták, hogy a páromnak kisebbségi érzete van velem szemben, rengetegszer hangoztatja, hogy ilyen intelligens, okos lányt még nem látott, és fél, hogy elveszít.)


2016. jún. 30. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzet volt nálunk. Az én barátom félt, nem akart megbántani.
2016. jún. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vert át egyszerűen csak úgy érezte túl jó vagy neki, ahogy te is írtad. Meg ne felejtsd el hogy az exe kétszer is megcsalta, ilyen után nehezen kezd bele egy új kapcsolatba.

Sőt képzeld, én a barátommal egy táborban ismerkedtem meg és utána elkezdtunk beszélgetni interneten és én elmondtam neki hogy nem tetszett a tábor mert a fiú aki tetszett észre se vett. Akkor még nem tudtam hogy szerelmes leszek a baratomba ezért meséltem el neki. Pedig az a fiú kb három évig tetszett meg most is néha beszélek vele, de már rég rajottem hogy nagyon buta, de sorozatokrol lehet vele beszélni és ennyi, semmit nem érzek iránta, és ezt a barátom se kérdőjelezi meg :D

Meg amúgy ezek a csalodasok nagy hatással vannak az emberre. A barátom is elmondta hogy ha én nem írok rá elsőként akkor nem írt volna ő se, mert már kétszer kidobtak és nem akart megint csalódni. Szerencse hogy rairtam, amúgy nekem is rosszul esett hogy csak rajtam múlt az egész és ha én nem írok rá akkor nem lennénk együtt közel két éve de hát azt hiszem a jelennel kell foglalkozni. A barátod szeret téged, mióta együtt vagytok nem flörtölt mással, akkor ne emeszd magad a múlt miatt :)

2016. jún. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd, szerintem össze van ő is zavarodva, viszont egy valamit tudnod kell: nem minden arany ami fénylik, azaz, én ebből a törtételemből, meg a te bizonytalanságodból azt látom, hogy ő nem szerelmes. Ne haragudj, nem megbántani akarlak, de itt aki hullaszerelmes az Te vagy, ő meg nem tudja, mit akar. ha egy férfi szerelmes...akkor MINDENT megtesz azért a nőért.
2016. jún. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!