Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nök! Titeket meglep a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nök! Titeket meglep a párotok valami aprósággal?

Figyelt kérdés
Néha jol esne egy szàl virág pàromtol mar közzé tettem szàmàra :) de semmi :) munka miatt nem volt ideje ra,most àlom helye van 1éve de semmi :) 25 evesek vagyunk 5 ev együtt 4eve együtt élünk.szülinapom elfelejti névnapomat elfelejti az anyukaja ir neki h ma van A nevnapom v szülinapom :) tudom h szeret,de neha elgondolkodom h vajon fontos vagyok e annyira mint ö nekem?!azert kerdem h ez ilyen pasid dolog h elkenyelmesednek aztan elvan intezve,jol megvagyunk de felek h evek mulva ellaposodik a kapcsolat,most is lusta barmit tenni,jo ember de nem sokat tesz h neha szep napot okozzon akar.Férfiak ti hogy mutatjatok ki ha egy nö fontos evek ota tarto kapcsolatban??nemet kort es az eltöltött evek szamat irjatok le köszönöm :)
2016. júl. 1. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáltál már vele beszélni erről? Elmondtad, hogy elhanyagolva érzed magad, és emiatt aggódsz a kapcsolatotokért? Tud a kételyeidről, félelmeidről? Ha igen, akkor talán érdemes lenne utánanéznetek a szeretetnyelveknek is, hátha ő teljesen máshogy fejezi ki, ami felett te elsiklasz. Esetleg ismételjétek meg a beszélgetést.

Szülinapot, névnapot amúgy én is gyakran elfelejtek, nő létemre. De ezektől függetlenül is lehet kedvesnek és figyelmesnek lenni a másikkal szemben. Előfordul, hogy emlékeztetni kell rá a másikat, és egy jó kapcsolatban ilyenkor közösen kitalálnak valamit a felek.

25/n

2016. júl. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

4 éve vagyunk együtt. A névnapját, születésnapját, és egyéb alkalmakat soha nem felejtem el. És néha meg szoktam lepni kis apróságokkal ünnepnapokon kívül is. Nagyon tud örülni mindennek. Én pedig szeretem látni, hogy ilyenkor mennyire vidám az arca :)

De emiatt ne hibáztasd a barátodat. Más típus. A legjobb barátom sem tartja fejben az alkalmakat, el is felejti. De imádja a barátnőjét. Mindent megtenne érte.

Nem az ajándék adása, vagy nem adása fejezi ki a szeretetet.

33F

2016. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
beszeltünk erröl sokszor,lehet az a baj h sokat varok töle annyit amennyir en adoj neki,semmi sincs elvarva h kinyalja a lakast v barmi.elmegy dolgozni aztan ennyi dolga van.en mindent megcsinalok finom etel varja rengeteget sütök meg este 8 kor is nekiallok ha megkivanja a kakaoscsigat.lehet nem kene ennyit a kedvere tennen,mert lehet ezert varom el,bar egy esti 1-2 oras sütest nem nehez neha meghalalni egyetlen egy szal viraggal,csak hianyzik h nönek erezzem magam.h fontos vagyok neki h nem megszokott hanem küzd h mindig jokedvem legyen es boldog legyek,furcsan megfogalmaztam de igaz h sok minden hianyzik nagyon szeretem de az önbizalmam mar nulla,nem flörtölgetek sose leptem felre ,ö meg sose bokol v erezteti h fontos vagyok neki.pedig jol lenne erezni es latni.nem akarom elhagyni de nem tudom 5ev mulva nem mondom e azt h nem birom egyedül erzem magam,bocsanat a kesze kuszasagert.szeretem a parom de ellaposodtunk hiaba probalok vele beszelni nem valtozik semmi
2016. júl. 1. 13:41
 4/6 anonim ***** válasza:

De ezt így elmondtad neki? Hogy már attól félsz, jobb lenne nélküle, mert elhanyagolva érzed magad? Tudja mekkora a tétje?

Csak azért kérdezgetem ezt, mert azzal, hogy annyit mondasz, ezt meg ezt szeretnéd, még nem biztos, hogy érti is, mi áll mögötte, mit jelent ez neked.

Amúgy lehet, valóban nem kéne ennyire kiszolgálnod. Nagyon kedves, figyelmes és tiszteletreméltó, hogy ilyen odaadó vagy, de az ember könnyen belekényelmesedik a jóba, és elfelejt tenni érte. Barátnőid vannak? Szoktatok néha eljárkálni? Kicsípni magadat, sminkelni, csinos ruhát, cipőt felvenno, csak mert jól esik úgy a tükörbe nézni, aztán elmenni a csajokkal valamerre? Nem flörtölésről, meg megcsalásról beszélek, de szerintem minden nőnek, még az alapjáraton fiúsabb stílusúaknak is, jól esik, ha legalább évi 1-2 alkalommal kicsípik magukat az általános viseletükhöz képest. Egyszerűen jót tesz az ember önbizalmának.

2016. júl. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sajnos nálunk is hasonló a helyzet. Mindig van valami kifogás, hogy miért nem kaptam semmit, bár ő nem felejti el ezeket az alkalmakat, de letudja egy "Boldog szülinapot", "Boldog nőnapot"-tal. Elmondtam neki, de azon kívül, hogy végighallgatott és "igazam van", semmi sem változott legközelebb sem. Én is úgy gondolom, hogy számomra fontosabb, mint én neki, mindig próbáltam neki örömet szerezni, meglepni szülinapjára. Úgy érzem elkényelmesedett a kapcsolatunkba és nem érzi úgy, hogy tennie kellene bármi pluszt. Nyilván rosszul esik és hosszú távon jóra nem vezet.
2016. júl. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amit leírtál teljes mértékben igaz az én párkapcsolatomra is.

Dettó ugyanez a helyzet,azzal a különbséggel hogy mi 7 éve vagyunk együtt és van egy 14 hónapos kisfiúnk.


Nem egyszer elmondtam neki hogy mindezek mennyire bántanak engem,végig hallgat és minden folytatódik ugyanúgy mint addig.


Nálunk már sokkal nagyobb problémák is vannak és én most jutottam el arra a pontra,amitől te még csak félsz.

Egyedűl érzem magam!


Remélem nálatok másként alakul majd.

2016. júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!