Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én rontottam el?

Figyelt kérdés
Már régóta vágyok komoly kapcsolatra, de nem igazán jön össze, így kezdem azt érezni, hogy velem van a probléma. Nem rég vége lett egy 1 hónapig tartó kapcsolatomnak (nem sok idő). Az elején nagyon jó volt minden, minden nap együtt voltunk, mindenhová együtt mentünk. Aztán közbe jöttek a munkahelyi problémák. Mivel elvesztettem a munkahelyemet így sokat stresszeltem, hogy ezek után mi hogy lesz. Aztán nem úgy reagáltam le bizonyos dolgokat, ahogy kellett volna. Nem veszekedtünk, igazából nem értettük meg egymást sokszor. Elkezdtem érezni, hogy valami változott benne. Elkezdett össze-vissza beszélni a munkahelyével kapcsolatban is, avval kapcsolatban is, hogy hol van. Soha nem kértem számon, de miután furcsa dolgokat csinált, így megkérdeztem tőle, hogy van e esetleg más nő az életében? Vagy csak megváltozott benne az eddig kialakult érzelem? (Nem szerelemre gondolok) Erre azt válaszolta, hogy nem változott benne semmi, arra hogy van e más nő az életébe nevetve válaszolt, hogy mért lenne? Utána felidegesítette magát, hogy "persze éjjel-nappal k*rogatok" ezt mondogatta ..megis lepődtem rajta. És végül másnap szakított, mert hogy részéről nem működik ez az egész és megse akarta beszélni a dolgokat. :)
2016. júl. 2. 12:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy 1 hónap alatt annyira elronthattad volna a dolgokat, mint ahogy leírod! Nem volt ez az igazi, ne parázd már túl. Szedd össze magad, keress munkát, és amint rendbejössz jön egy normális ember is :)
2016. júl. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!