Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedélyezi a facebook oldalán a kép megjelölést?

Figyelt kérdés

Barátom nem engedélyezi a profilján a kép megjelölést. Nekem engedi hogy tegyek ki közös képet sőt mondta hogy nyugodtan jelöljem meg rajta de nála ezek nem jelennek meg.

szerintetek miért? Megkérdezni nem akarom mert akkor meg az lesz miért lesegetem folyton a profilját. Amugy minden okes köztünk csak ezt nem értem.

22/l


2016. júl. 2. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szeret mindent kipakolni a fészbukra. PLáne kontrollálatlanul, olyan képen is meg legyen jelölve amit nem ő rakott fel és ki tudja még ki van rajta és ki tudja még hol jelenik meg. Álláskeresőknek pl. kifejezetten ajánlják hogy jól szűrjék meg mi jelenik meg róluk fb-n. Egy részeg-behányós partyfotót meglát a HR-es, az első szűrőn ki is eshet a delikvens.
2016. júl. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is így van beállítva, mindent jóvá kell hagynom, amin megjelölnek. Azért jó ez, mert nem kerül ki olyan kép rólam az üzenőfalamra, amin nem nézek ki jól. Így csak olyan dolgok kerülnek ki az üzenőfalra, amiket én kint akarok látni.
2016. júl. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Minden kép előtt megkérdeztem. Azt mondta oké es megsem engedélyezi. Szoval nem össze vissza rakosgatom. Szerintem még ő sértődne be ha szóvá tenném hogy engem ez zavar.
2016. júl. 2. 13:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan a beállításom, hogy ha valaki megjelöl egy képen, azt előtte nekem jóvá kell hagyni. Na most vannak olyan ismerőseim, akik nem figyelnek oda, milyen idióta vírusos nyavalyákra kattintgatnak összevissza, amik így terjesztik magukat, aztán sose mosom le magamról a sok xart, és még a Facebook is tilt, mert vírusosnak találja a fiókomat. Az ilyeneket meg tudom előzni egy ilyen ellenőrzéssel, és akinél látok ilyen vírusos baromságot, neki esetleg jelentem a fiókját a rendszernek, hogy takarítsák meg, mert bekapott valamit, és ha olyan ismerős, akkor még külön jelzem is neki, hogy kövesse vissza, honnan gyűjthette be a szemetet.

Másrészt vannak olyan ismerőseim is, akik mindenféle idióta képeken (rajzok, tájképek, "bölcsességek"... stb.) megjelölnek ismerőseiket, hát most hadd döntsem el én, hogy akarok-e ezeken szerepelni vagy sem. :-)

2016. júl. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Visszakérdezek: ez most miért olyan irtózatosan fontos, enélkül nem tudtok meglenni? Csak akkor lehettek egy pár ha van x db közösfotó a fb-n? Őt ez nem érdekli,ilyen ember, kész. Írod hogy minden más OK köztetek,örülj ennek,éljetek boldogan és ne a fb-t bámuljátok.
2016. júl. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem olyan halál fontos. De akkor meg miért mondja hogy nyugodtan felrakhatom megjelölhetem. Nem szoktam minden hülyeséget felrakni ezek is általa előre csekkolt fotók.
2016. júl. 2. 14:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Tedd le azt a fészbukot és nézz körül. Üdv a való világban!
2016. júl. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy még valami eldugott biszbaszt be kéne állítani valahol valami eldugott menüben a fb-n hogy működjön, de egyszerűen nem foglalkozik vele mert nem érdekli. Ennyi. Nem kell túldimenzionálni. Menjetek el a strandra.
2016. júl. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!