Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek keressek valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek keressek valaki mást, csaljam meg?

Figyelt kérdés
Párommal jó a kapcsolatunk, ideális, egy dolgot kivéve neki nincs igénye a szexre. Ha esetleg bele is megy, csak magával törődik, ha teheti be sem rakja vagy kézzel vagy szájjal elégíttem ki. Aztán hiába probálom odavezetni a kezét, hogy törődjön velem is, elalszik.az ilyen alkalmak után nagyon elvagyok keseredve és mérges is vagyok. De másnap megnyugszom, abban reménykedve, hogy legközelebb másként lesz. Egy hónapja voltunk együtt, úgy hogy behatolás volt, azóta csak kézzel elégítettem ki.Ezt a mai északát is úgy vártam ( tudta ő is) hiszem 3 napja nem találkoztunk, s ha ma nem szexelünk már csak pénteken lesz legközelebb lehetőségünk. A maiból sem lett semmi, pedig ilyenkor áll is neki, mégis inkább elaludt. Sokáig megsem fordult ez a fejemben, inkább a szakításon gondolkodtam néha, amikor nagyon ki voltam, de sajnos nincs lehetőségünk szétmenni egymástól, így arra gondoltam, hogy keresek magamnak valakit, ki tudja még akármi is lehet belőle. Sajnos ez így ugysem párkapcsolat, inkább lakótársi viszony. És ez így megy évek óta, én kezdeményezek, és mindig pofára esek. Szerintetek?
2016. júl. 3. 00:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Jah tehát neki a szex ennyire egyoldalú? Csak ő van és más nincs.Akkor van egy rossz hírem:

A párod sosem lesz a társad! Mindig az ő igényeit fogod nézni, mindig őlesz a középpontban. Egy önző embert sikerült kifognod, akinek semmi sem lesz elég jó.

AÍzonnal elhagynám és elgondolkozhat.


Áltathatodmagad, hogy ez átmeneti meg csakmégmost ismerjük egymás testét, stb. Ez baromság. Ha az elején nem úgy viszonyul hozzád,akkor később sem.

Esetleg beszélj vele,de erre én nem látok túl sok esélyt.

2016. júl. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem friss a kapcsolat. 5 éve vagyunk együtt, és fiatalkorunkban is jártunk. 33 éves vagyok.
2016. júl. 3. 00:25
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi a véleménye a párodnak a nyitott kapcsolatról? Szexuálpszichológushoz volna-e kedve elmenni? Mit szólna, ha vibrit kérnél a szülinapodra? A megcsalás csúnya, rossz dolog. Ha nem megy együtt, akkor előbb szakítani kell és utána mást keresni, ez így etikus.
2016. júl. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Szerintem nem menne bele egy nyitott kapcsolatba. Megis lepődne, ha rákérdeznék, mert annyira bízik bennem. Volt olyan eset, hogy egy barátja rámstartolt, ő meg ki volt akadva, de hozzátette, hogy de ő tudja, hogy megbízhat bennem. Ezen megis lepődtem, higy ilyen szar szexuális élet mellett, hogy lehet ebben ilyen biztos, de nem mondtam neki. Azért én fordítottan félnék... Pszichológushoz tuti nem menne, bár én se,nehogy már egy idegen előtt könyörögjek, hogy dugjon meg, bár ha ő kérné biztos elmennék. Tudom, hogy csúnya dolog, és nem is tudom, hogy menne-e, de én így bekattanok lassan. Arra gondoltam, hogy holnap kerek perec rákérdezek erre a mi lenne ha mással csinálnám dologra, hátha észbe kap. Bár ezzel megint csak magamat álltatom, nem változna semmi. De legalább megnézném a fejét, hogy milyen képet vág hozzá. Olyan mérges vagyok most 😞
2016. júl. 3. 00:43
 5/21 anonim ***** válasza:
De mit mond, mi az oka ennek? Meg miért nem hajlandó kielégíteni, erre mit válaszolt, amikor - gondolom - megkérdezted tôle?
2016. júl. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát így konkrétan még nem kérdeztem. Inkább a mennyiséget kérdeztem, amire természetesen az a válasz, hogy fáradt.Szegény mindig...de csak ehhez.
2016. júl. 3. 00:56
 7/21 anonim ***** válasza:

Elég abszurd....

De ne legyél félős, konkrétan kérdezd meg, hogy szerinte te hogyan jussál valami normális szexhez.


Hogy lehet, hogy nincs lehetőségetek "szétmenni egymástól"?

Harminc évet így?

2016. júl. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz nem fáradt, hogy kiverd neki v lesz*pd persze.


Hát ha nincs lehetőség különmenni,akkor keresel valakit,szerelmes leszel és majd ahhoz odaköltözöl egyik napról a másikra.

2016. júl. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%

Bocs,de neked csak 5 év után jutott ez eszedbe??

Eddig nem zavart,csak.most???

Dobd ki a pt sába,és keress valakit,aki meg tud dugni rendesen,nem csak leszopatja,kivereti magának!

2016. júl. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
De, hát nyilván zavart eddig is, csak gondoltam lesz változás, probálkoztam.És amúgy ezen kívül minden rendben közöttünk, csak nekem nem elég ez a lakótársi viszony. Összeköt minket a lakás, a hitelek, és egyikünknek sincs hova mennie.
2016. júl. 3. 07:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!