Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék a barátnőmnek eljegyzési gyűrűt venni, de nem hord gyűrűt (munkája miatt) így nem tudom mekkorát vegyek neki. Nem is tudom, hogy hol tárolja őket. Ötletek, hogyan tudnám a méretét meghatározni vagy hogy keressek gyűrűt?

Figyelt kérdés

2014. nov. 21. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor alszik egy centivel körbeméred.
2014. nov. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Erre felébred :)

De nem rossz ötlet :)

2014. nov. 21. 18:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak pontosan mérd és váltsd át interneten a számot gyűrűméretre és egy számmal nagyobb gyűrűt vegyél. ;)
2014. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sajnos felébred rá...
2014. nov. 21. 18:56
 5/5 Czipó Éva ***** válasza:

Mérd hozzá a Te ujjaidat, ezt "csak úgy", játékból is megteheted!


Az én férjem is így csinálta, tudta, hogy a kisujja egy kicsit vastagabb, mint az én gyűrűsujjam.


Vagy avasd be az anyukáját, úgyis nagyon szép dolog, ha előtte kikéred a szüleitől, és így tud segíteni a méretnél.


Esetleg egy barátnőjét kérd meg titokban, hogy vigye el vásárolni és próbálgassanak bizsu gyűrűket.

2014. nov. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!