Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem furcsállnátok?

Figyelt kérdés
Barátommal neten ismerkedtem meg. A minap valami ügyemhez egy olyan emailcímét adtam meg, amiben nem szerepel név. Aztán elkértem a jelszót a címhez, hogy tudjam is használni. Csak gyakorikérdésekes, és három különböző társkereső oldalról származó emailek voltak benne!!! Onnan ahonnan megismerkedtünk, már az elején hiernálta, majd törölte magát. Zsémbelődtem, és azt mondta, azt se tudta hogy fenn van ezeken az oldalakon, és törölte magát.
2016. júl. 3. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az is furcsa lenne, ha más az én email címemet akarná használni az ügyei intézéséhez.
2016. júl. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én se értem, hogy miért más címén intézkedsz.

De nekem is van olyan társkereső, ahonnan nem tudok kiregelni, mert nem is emlékszem rá, vagy már nem tudom a jelszót.

Ha valami titka volna, nemigen adta volna meg a jelszavát.

2016. júl. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is szoktam olyan helyekről emailt kapni amihez semmi közöm. Pl táskereső, badoo meg egyib fosságok.Sosem jártam ott.
2016. júl. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is fent vagyok, ha nem is társkeresőkön, de millió olyan fórumon, ahova egyszer feljelentkeztem, ránéztem az oldalra 3-4x, és azóta se tudok lejelentkezni, mert elfelejtettem a belépős jelszavaimat, annyit meg nem ér nekem, hogy újat kérjek, szóval folyamatosan kapom a spameket, reklámokat, hírleveleket, stb. Én is egyébként egy olyan e-mail címet adtam meg mindegyikhez, amit nem követek, hogy ne a mindennaposan használt levelezéseimet szemetelje, szerintem már vagy két éve rá se néztem. Én nem furcsállnám, az ilyenek kéretlenül is jönnek- ugyan nő vagyok, de volt már, hogy pénisznövelő csodaszerről kaptam reklámot, meg e-mailt a Vogyiszlav Katrinától (több csaj, több hasonlóan magyar névvel, ez csak egy hasracsapós szemléltetés, bármilyen hasonlóság a valósággal csupán a véletlen műve), hogy szívesen megismerkedne velem és leszopna- mindez természetesen gugli transzlétes változatban, tehát nagyon meggyőzően.

Az ilyeneken én nem gondolkodnék el. Pláne, hogy egyből törölte is magát. Ezen kár is kiakadni nem ér annyit. Ha neten ismerkedtetek meg, akkor feltételezheted, hogy nem zárkózott el az internetes társkereséstől sem, innentől kezdve meg még meglepnie sem kellene.

2016. júl. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!