Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor mondtad ki először,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondtad ki először, hogy szeretlek? És a párod? Mikor "szokás" kimondani?

Figyelt kérdés

Te mikor mondtad ki, hogy szeretlek? És a párod?

ÉS mikor szokás kimondani először? (tudom, hogy nincs pontos időpontja, hanem amikor úgy érzem, de mégis...)

Mert van aki a 6. hónapban (itt olvastam) és van aki már 1. nap...


2010. ápr. 14. 16:23
 1/4 anonim válasza:
Én addig vártam vele,míg a párom nem mondta,hogy szeretlek:)Mikor ő mondta,akkor elmosolyodtam,de nem vágtam rá azonnal hogy én is:)Kis idő után mondtam neki én is...
2010. ápr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szokáááás? Anyám! Akkor mondod, ha igaznak tartod (nincs "de mégis"). Ez nem olyan, amit a szokásjogok meg az ilyen hülyeségek befolyásolnak. Túl sok női magazit olvasol.


A párom viszont egyáltalán nem jó szó. Mostanában fűre-fára ezt mondják, pedig ugye mit jelent az, hogy valakinek a párja? Azt, hogy a szervesen hozzá tartozó másik fele, mondjuk a bal cipőhöz a jobb. Egy ember, akiről még azt se tudod eldönteni, hogy kimondhatod-e hogy szereted, minden bizonnyal nem a párod.

2010. ápr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Istenem.
2010. ápr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor mondd,amikor úgy érzed és ez éppen elég konkrét.

az a baj,h a szeretlek szó elég elcsépeltté vált,mert mindenki dobálózik vele, már az első napon és aki tényleg szereti a másikat az mit mondjon?

Szerintem ezt csak úgy kéne mondani az embernek,amikor tényleg úgy érzi.Valószínűleg te még nem vagy benne biztos,h hogy érzel,mert megkérdezted.Ebbn a dologban nincsenek normák.

Egyébként nálunk 2 hónap után hangzott el,már 3 éve együtt vagyunk és sokkal többet jelent már számunkra ez a szó,mint akkor,pedig akkor is jól megfontolt volt:p

18/L

2010. ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!