Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Kiderült, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kiderült, hogy csak egy szerető vagyok (többi lent).

Figyelt kérdés

Borzasztó helyzetbe kerültem 2 hete, amivel lehetetlennek tartok azonosulni.

Tavaly év elején alapítottunk egy vállalkozást egy férfival, akivel egymásba szerettünk viszonylag hamar. Ezután egy évnyi álom következett: úgy éreztem, rátaláltam a nagybetűs Ő-re. Ő tudta, hogy nekem van gyerekem, s én is tudtam, hogy neki van egy, plusz egy kistesó, aki nem az övé. Minden úgy alakult, ahogy terveztem. Rengeteget volt nálam, s néha én is nála (nem ragaszkodtam ahhoz, hogy nála legyünk többet).

Aztán jött a fekete leves... Kiderült róla, hogy együtt él a feleségével, a kisebbik gyerkőc is az övé, és több, mint egy éven át hazudott nekem.

Az a legnagyobb baj, hogy ezzel nem csak engem, hanem a feleségét is tönkreteszi. Ráadásul soha nem voltam ilyen nő, hogy valakit a feleségétől szedjek el, így most a saját lelkiismeretemmel is el kell számolnom, holott nem is tudtam az egészről semmit.

Mint már írtam, van egy közös vállalkozásunk, ami jelen pillanatban piacelső, s a szerződések is tartanak minket.

Plusz a szerelem... A szerelem, amivel nem tudok mit tenni. Egyszerűen szeretem, bármit is tett/tesz, én úgy érzem, képtelen vagyok nélküle egy percet is eltölteni.

Az esetek 99%-ában velem van, de ha néha a családdal, megőrülök.

Borzasztó érzés, nem tudom, mit tegyek... Megbeszéltük, hogy kap fél évet, hogy elindítsa a válást (közben a feleséggel kiderült, hogy van egy közös ismerősünk, aki tudja, hogy már nem alszanak együtt, stb.).

Szerintetek mire számítsak? Ugyanúgy át fog verni? Nem bírok kiszeretni belőle....


2016. júl. 4. 08:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Annyit még szeretnék hozzátenni, hogy tudom, hogy tényleg szeret, nem egyszer bebizonyította olyan tettekkel, amiket érzések nélkül képtelen lenne az ember megtenni. Ráadásul tényleg mindenben mellettem állt és áll. Látom, hogy szenved ő is ettől a helyzettől.
2016. júl. 4. 08:54
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Oszinten szolva, ha ezek utan is vele maradsz, akkor ne csodalkozz azon, hogy mit fogsz kapni tole emberileg. A sors felnyitotta a szemedet, te meg lecsukod, es mesz tovabb, aztan meg megy majd "huha, huha", ha ez a rongyember megint atcseszi a fejedet. A sajat csaladjaval igy bant. Emberileg egy hulladek nulla. Veled igy bant, pedig azt mondja szeret. Meg nagyobb hulladek, meg nagyobb nulla. Mit varsz egy ilyen leszerepelt senkihazitol? Ja, hogy nem birsz kiszeretni belole... hat akkor kerem. Tessek elszenvedni amit a butasagod rad mer. Te nem nem birsz, nem is akarsz.
2016. júl. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem nehéz átvernie, ha megkönnyíted a dolgát: "Rengeteget volt nálam, s néha én is nála (nem ragaszkodtam ahhoz, hogy nála legyünk többet)." (Ez mindig legyen gyanús, mert akkor biztos van valakije!) Azért mindig vannak jelek és, ha valaki nem figyel ezekre, akkor könnyen belesétál egy újabb csapdába.

Szerintem gondolkodj el magadon is, mert, ha nem ez a férfi, de akkor egy másik szintén be fog csapni, ha ennyire nem figyelsz és hagyod magad.

2016. júl. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is intezze a valasat, ha mar ennyire szeret,aztan majd visszakapjatok idovel.Igy vagy ugy.Egy gerinctelen embert szeretsz.Hidd el,nem most fog kinoni neki.

Azzal ugye csak magadat nyugtatod h nem alszanak egyutt?kb annyira mint amennyire a kicsi sem az ove.

Valjon el.

A felesegnek drukkolok.

2016. júl. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem értem mi a kérdés.

Hazudott, átvert, nem bevallotta, hanem kiderült...


A közös cég maradhat, ha nem tudod kivásárolni, de aztán kalap-kabát, még csak találkozni se kötelező vele.

Azon kattognék a helyedben, hogy ez a nagy lelkesedés mennyire szólt neked, és mennyire a sikeres, közös vállalkozásnak.


Azt hiszem, vagyok olyan szemétláda, hogy sarokba szorítanám: szépen átadja a cégrészét gombokért, és akkor a felesége nem fog tudni semmiről, vagy nem, de akkor kitálalok.

Mint írtam, szemét vagyok, nálam itt megszűnne minden érzelem. Kéne a fenének egy ilyen alak, nem hogy még adjak neki fél évet...

Azon törném a fejem, hogy oldjam meg, hogy ne kössön össze a közös cég sem.

2016. júl. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Búcsúzz el a cégtől ha velemaradsz utánna a fszkalap fog tőlled.
2016. júl. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!