Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ciki, ha bárhova megyünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki, ha bárhova megyünk mindent a barátom fizet?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, ő dolgozik, én még egyetemre járok.Az exeimnél egy idő után közösbe fizettük a programokat, de közölük egyiknek se volt még akkor állása, mindenki tanuló volt. Mostani barátomnál már kicsit természetessé vált. Nem tudom, hogy hozzam-e fel neki a témát, vagy a következő alkalomkor hivjam meg én őt, vagy toljam a saját részemet a kezébe? Jó mondjuk ha átmegyek hozzá, akkor viszek általában valami nasit vagy sütit. Illetve ha van valami alkalom (születésnap, névnap,húsvét) akkor próbálok neki nagyobb összegben venni ajándékot,úgymond viszonzásképpen, de ezeket is úgymond visszakapom ha nekem lesz/volt valami ilyesmi ünnep.

20/L


2016. júl. 4. 13:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
az
2016. júl. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem.Ha ez mindkettotoknek jo igy.
2016. júl. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem csinálhatsz olyan alkalmat, hogy megmondod, hogy menjetek fagyizni és jegyezd meg, hogy most te fizetsz...


igazából amíg nem elvárod, hanem ő ajánlja fel, addig rendben van...


23F

2016. júl. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Megbeszélés kérdése. Sosem beszéltetek még ezekről a dolgokról? Vagy ez hogy megy, álltok a pultnál (kasszánál, akárhol) és ő veszi elő a buxáját, fizet, te kérdezed hogy mennyivel tartozol, vagy mennyit adj bele?
2016. júl. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sose beszéltünk még róla. Amúgy úgy szokott lenni, hogy előveszi a pénztárcáját és fizet. Nem szoktam megkérdezni, hogy adjak-e bele vagy valami,főleg hogy általában kártyával fizet. De például ha ruhaboltba nagy ritkán elkísér, természetesen kifizetem a cuccaimat.
2016. júl. 4. 13:51
 6/15 anonim ***** válasza:
47%

"Nem.Ha ez mindkettotoknek jo igy."


Nem a lóf_szt. Egy nő eltartatja magát az tényleg természetes, ugye?

2016. júl. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ciki, ha eddig fel sem ajánlottad.

Hívd meg te is valahová.

2016. júl. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Nekem spec égne a pofámról a bőr, de te tudod...
2016. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Én régi vágású vagyok, számomra az a normális, ha a férfi fizet, amíg nincs közös kassza. Nagyobb kiadást (utazás, nyaralás) pedig megbeszéljük. De a legegyszerűbb, ha te is meghívod alkalmanként. Egyszerűen állj elé és mond, hogy ilyen-olyan indokkal szeretnéd most te meghívni pl. vacsorázni, színházba, stb.
2016. júl. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem fogja mondani magától, hogy akkor ennyi és ennyi pénzt kérek tőled.. Viszont jól esik a férfiaknak is, ha a nő fölajánlja, hogy kifizeti a részét, vagy esetleg meghívja a párját valamire (tehát nem csak a sajátját fizeti). Ha nem tart rá igényt, úgyis visszautasítja, de jól esik neki, hogy felajánlottad, ha meg elfogadja, abból tudni fogod, hogy jól tetted, és már várta ezt a lépésedet.
2016. júl. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!