Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ciki, ha bárhova megyünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki, ha bárhova megyünk mindent a barátom fizet?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, ő dolgozik, én még egyetemre járok.Az exeimnél egy idő után közösbe fizettük a programokat, de közölük egyiknek se volt még akkor állása, mindenki tanuló volt. Mostani barátomnál már kicsit természetessé vált. Nem tudom, hogy hozzam-e fel neki a témát, vagy a következő alkalomkor hivjam meg én őt, vagy toljam a saját részemet a kezébe? Jó mondjuk ha átmegyek hozzá, akkor viszek általában valami nasit vagy sütit. Illetve ha van valami alkalom (születésnap, névnap,húsvét) akkor próbálok neki nagyobb összegben venni ajándékot,úgymond viszonzásképpen, de ezeket is úgymond visszakapom ha nekem lesz/volt valami ilyesmi ünnep.

20/L


2016. júl. 4. 13:30
1 2
 11/15 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem. Ha nektek ez megfelel, akkor nem ciki. Örülj neki.
2016. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Noren1989 ***** válasza:

Szerintem az. Majd csak akkor fogja szóvátenni, mikor szakítotok emiatt.


26/F

2016. júl. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Az elejen nalunk is igy volt, bar hozzatennem, mindketten dolgoztunk, csak ö sokkal jobban keresett. DE en is ugy voltam vele (en vagyok a nö), hogy az elejen a ferfi fizessen, söt igazabol a mai napig jobban szeretem, ha szorakozohelyen, etteremben a ferfi fizet (boltban, vagy ha rendelünk kajat, akkor gond nelkül fizetek en). Egy darabig nem hoztam fel en sem, kicsit en is ugy voltam vele, hogy ugyis szol majd, ha zavarja. Aztan egyszer megkerdeztem, hogy "figyu, nem gaz, hogy mindig te fizetsz?", es azt momdta, hogy haat igazabol jo lenne, ha neha en is beszallnek. Szoval sztem mindenkepp kerdezd meg, legalabb lassa, hogy foglalkoztat teged a tema, max azt mondja, hagyd.
2016. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Illene azért egyszer-kétszer neked is meghívnod.
2016. júl. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

De miért nem beszéled meg vele?

Nálunk is ez volt, engem zavart, leültünk és megbeszéltük. Azóta is ragaszkodik hozzá, hogy többször fizessen ő, hiszen ő már dolgozik, de már "engedi", hogy néha én is meghívjam erre-arra (pl ha megyünk valahova, akkor az ő kocsijával megyünk, ő tankol bele, cserébe aznap én fizetem neki a vacsit, ilyesmik)

Nem értem, két elvileg felnőtt ember, akik kapcsolatban vannak, miért nem képesek leülni, és megbeszélni a dolgokat, ha valami zavarja őket.....

2016. júl. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!