Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet 1 ember ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet 1 ember ennyire kulombozo?

Figyelt kérdés
a parom alapban normalis,romantikus,ki mutatja mit erez meg mondja is hogy szeret mindennap.de ha valami nem tetszik neki hogy reagalok valanire,vagy nem azt hallja amit akar teljesen megvaltozik.nekem jon,meg elmond minden hulyenek,meg szarra alaz.undorito amiket mond meg ijeszto.uvoltozik is.nem ertem hogy lehet egy ember ennyire ellentetes viselkedesu.ilyenkor barmit kinezek belole.

2016. júl. 4. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ki érdekel, hogy miért ilyen elmebeteg?

Neked miért jó ez???

2016. júl. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És még nekem nincs barátnóm. Nem is értem.
2016. júl. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"alapban normalis,romantikus" Jo ha ez a véleményed rola. Helyedben beteg állatnak tartanám akitöl SÜRGÖSEN!!!! menekülni kell.
2016. júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!