Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rossz ember lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz ember lennék mert elutasítottam egy ferfit azért mert kevés a jövedelme?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy rendes pasival. Nagyon rendes szimpatikus jó vele csak kiderült hogy havi 100 ezernél többet alig kap. Ezen változtatni nem akar mert ez a hivatása ugyanis mentős és ezt szereti ez az élete. Nem vagyok pénzes ri** csak 29 évesen már családot szeretnék és ennyi pénzből nem lehet. Jogos hogy elutasítottam emiatt?
2016. jún. 27. 08:08
1 2 3 4 5
 1/43 CptTomato ***** válasza:
59%
Amennyiben te annyit keresel amenyit elvársz a pasitól és legalább félre tetted az 50%-át annak a pénznek amit terhesség ideje alatt kellene keresned, igen... plusz még azért nem árt ha van egyé egzisztenciád is hogy ha egyedül maradnál életed végéig akkor ne a pasikat okold.
2016. jún. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
41%
Mivel csak a fizetése miatt utasítottad vissza eléggé gáz. A nők nagy része (nem mind) ez alapján választ a Te korodban. Ott már nem elég a cuki pofi... F
2016. jún. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
40%
Nem vagy rossz ember emiatt. Szerintem reális elvárás. Ha megteheted, hogy jobb egzisztenciát biztosíts magadnak es a leendo gyerekeidnek, akkor miért horgonyoznál le egy csóró mellet.
2016. jún. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
69%
Egy mentősnek nem csak a fizetése kevés, hanem a szabadideje is sajnos. Nézd! Ha úgy érzed, hogy nagyon szereted, akkor próbáld meg vele! Ha meg alapból nem is vonzódsz hozzá annyira akkor meg szakítsatok.
2016. jún. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
12%
Felszínes vagy, de nem tehetsz róla, hiszen nőnek születtél. Egyébként te mennyit keresel?
2016. jún. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem vagy rossz ember. Az ember szeretnè, ha később a gyerekeinek megadhatna mindent és nem kéne nélkülözniük. Inkább az elején derüljön ki, mint túl későn
2016. jún. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
34%

Nem a fizetese a legfobb gond, hanem a tul sok munkaido meg az ejszakas beosztasok. Ha tulorazik, mar haza se jon. Alig lenne Veled.

Meg, ha elete vegeig ezt csinalja ennyiert, az tenyleg gaz lesz. Meg Neked kellene eltartanod meg fizetni a nyaralasat.

2016. jún. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:

Ez a Te döntésed, kinek mi a fontos. Nekem az fontosabb szempont volt hogy abszolút egyenes ember legyen és 101%-ban biztos legyek benne. Azt megértem hogy olyan legyen min. akit nem kell eltartanod. De manapság egy konzervatívabb pasit találni akiben minden megvan ( és itt még a külső szóba se jön ami legalább Neked jöjjön be ) tehát őszinte becsületes hűséges empatikus és még jól szituált is kb. a lottó 5-ös esélyével egyenlő.....

Nálam még 2 gyerek is volt tehát még ez is egy fontos szempont volt...szeressék és elfogadják egymást.

2016. jún. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
52%
Mekkora felületes 3,14csa vagy te...állítom, hogy az az ember a lelkét kitenné érted, erre te lepattintod...gratulálok, ribizlikém...
2016. jún. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
78%
És, ha meg kiírna szerencsétlen egy kérdést arról, hogy hogyan kellene 100 ezres fizuból, családiból meg gyesből megélni, akkor meg rögtön romáznátok, meg hülyéznétek, hogy minek kellett szülni a semmire... :"D. Nevetséges. 29 évesen, ha az ember családot szeretne, azt ma itthon nem 100 ezer forintból lehet felépíteni, aki ezt nem tudja elfogadni, hát sajnálom. Nem akartam kipukkasztani a rózsaszín lufit, de ez van.
2016. jún. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!