Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » En 18 vagyok (fiu) a baratnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pannuska Marcell kérdése:

En 18 vagyok (fiu) a baratnom pedig 23 Elegge aggodik a korkulonbseg miatt hogy hogyan reagalna a kornyezete vagy a csaladja, szerintetek ez gaz vagy nem problema?

Figyelt kérdés
Egyebkent hibatlanul megvagyunk, mindent egyitt csinaljnk stb
2016. júl. 4. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem gàz az az 5 év. Az én elso baràtnom 8 évvel volt nagyobb nàlam, de nem érdekelt. Ot sem, s a màs véleménye végképp nem.
2016. júl. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy furcsának fogják először találni, de az a lényeg, hogy ti jól megvagytok együtt. Amúgy meg több olyan középkorú vagy annál is idősebb házaspárt ismerek, ahol a feleség évekkel idősebb a férjnél, és évtizedek óta együtt vannak, úgyhogy régen sem volt ez annyira ritka.
2016. júl. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez akkor lesz nehéz amikor ő már dolgozik te meg tanulsz
2016. júl. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

abból lehet gond, ha állandóan ez jár a fejében.


nyugtasd, ahogy tudod.

2016. júl. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!