Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha én nem kapok semmit, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én nem kapok semmit, akkor nekem sem "kötelező" meglepnem őt?

Figyelt kérdés
Ma van a névnapom és már 1 hete emlékeztetem a barátomat és h örülnék 1 szál rózsának névnapom alkalmából. Persze az egész nap folyamán még semmivel nem rukkolt elő, semmit nem kaptam tőle. Neki vasarnap lesz a születésnapja. Ilyen esetben, h nem készül semmivel, akkor nekem sem kell? Vagy mivel szülinap, azért kellene, attól függetlenül, h ő nem készült semmivel?
2016. júl. 5. 14:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Amúgy fél éve vagyunk együtt
2016. júl. 5. 14:49
 2/13 Linó03 ***** válasza:
Mi a névnapot egy puszival szoktuk letudni, szülinap kicsit több. Nem nagy dolog, inkább csak olyan jelzés értékű, hogy törődünk egymással.
2016. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

neked szarul esik, lehet neki is szarul fog...

nekem a volt barátnőm 2x elfelejtette a szülinapom és a névnapomat is :D én vettem neki ajándékot, tőle nem kaptam semmit, nem nagyon zavart, csak az, hogy hangoztatta, hogy "ő mindenre odafigyel" meg elvárta az ajándékokat, de ő még alkalomra sem adott...hát ez van...


23F

2016. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát ez elég elcseszettül hangzik. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni, eleve hülyeség ilyen szájbarágósan megmondani neki, hogy adjon neked ajándékot, ezzel csak elveszed a kedvét...Amúgy meg ha magától nem jut eszébe, hogy meglepjen, akkor már úgy rossz az egész ahogy van. Az meg hogy te adsz e neki valamit nehogy már azon múljon, hogy ő adott e vagy sem, ez gyerekes dolog sztem. Ha fontos neked, akkor lepd meg, hátha ráeszmél magától is, hogy hol rontotta el,ha nem szereted annyira ,akkor hagyd a fenébe.
2016. júl. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Boldog névnapot!

Egyébként még nincs vége a napnak.

2016. júl. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy szülinap nem névnap. A névnap az semmi. Másrészt nyugtával dícsérd a napot, de mindenesetre stabil lábakon állhat a kapcsolatotok, ha ilyeneken problémázol. Ez az igazi szerelem!!!
2016. júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Titusztitusz ***** válasza:
Igen...Ez így van valóban...
2016. júl. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Te is nyomj egy puszit az arcára, hogy boldog szülinapot, és ezzel le van tudva.

Ha besértődik, adod az ártatlant, hogy azt hitted ti olyan pár lesztek, akik nem ajándékoznak egymásnak semmit.


Egyébként fél év alatt már legalább egy szál virág belefért volna, már csak kedvességből is.

Mi már házasok vagyunk, de heti szinten biztos hogy kapok valami apróságot, ha csak annyit is, hogy hoz a kedvenc finomságomból, vagy egy üveg bort, hogy megigyuk este.

2016. júl. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez erdekes, mas meg azt beszelte nekem, h a pasik milyen bonyolultak es h nyugidtan utalgathatok ra, ha szeretnek valamit... itt meg h eleve baj ha a szajaba ragom :D most igazodjak ki :D amugy egy szal rozsa nem hiszem h nagy koltseg h "csak" egy nevnapra ne lehetett volna valami... :) mindegy, mindenkinek mas a nezopontja :)
2016. júl. 5. 18:44
 10/13 A kérdező kommentje:
Amugy nem szoktam tole kapni spontan meg meglepikent sem egy szal rozsat de nem is az a lenyeg, mert ez a kerdes is csak egy artatlan kerdes volt, h nekem mondjuk vasarnap illik e keszulni valamivel
2016. júl. 5. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!