Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kötelező szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kötelező szakítás után az egyedüllét?

Figyelt kérdés

Lehet, 2 év után szakítanunk kell, mert ez nagyon gyakran már nem állapot. Együtt éltünk, nekem itt se családom, se barátaim.

Mindenkitől megkapom, hogy a teljes magány nagyon jót fog tenni, minimum fél évig ne is keressek új kapcsolatot.

Nem is keresnék, csak sajna egy barátommal közel kerültünk egymáshoz (csak lélekben), és megbeszéltük, talán megpróbálnám.

Erre is megkapom mindig, hogy a fél évet akkor is várjam ki.

De biztos jót fog nekem tenni, hogy egyszerűen szólnom sincs kihez?


2015. máj. 12. 09:52
1 2
 1/11 Interferencia ***** válasza:
Nem kötelező, ez így önmagában hülyeség.
2015. máj. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ez elég nagy marhaságnak hangzik, már bocsánat. Legfeljebb azért jó ilyenkor egyedül lenni, mert érzékeny vagy, és könnyen szerelmes lehetsz másba, aki melléd áll akárcsak sajnálatból is. És néha ez is kellemetlen.
2015. máj. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem kötelező!Én mondjuk úgy nem tudnék kapcsolatba kezdeni,míg a régit le nem zártam magamban.

Ha rosszul érzed magad egyedül,akkor mindenképpen tartsd valakivel a kapcsolatot.

2015. máj. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlenül szakítás után az ember elesett, kétségbeesett. Könnyen belemegy olyan kapcsolatba, hoz olyan döntést, valójában nem jó. Érdemes várni kicsit, hogy tisztuljanak a dolgok. Az persze nem jó, ha szólni sincs kihez. De nincsenek szüleid, testvéreid, vagy olyan barátaid, akikbe valószínűleg nem fogsz beleszeretni?
2015. máj. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nincsen senkim sajnos.

És nálam a beleszeretéshez a törődésnél azért több kell.

2015. máj. 12. 10:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérdés, milyen kultúrkörben mozogsz. Kisebb városban, de főleg falun jobban pletykálnak olyan nőről, aki egyik ágyból rögtön a másikba búj, ilyen környezetben a nőnek jobban kell figyelnie jó-hírére, mint nagyvárosban, mert ott teljesen más a mérce.
2015. máj. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Külföldi nagyváros
2015. máj. 12. 10:16
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem kötelező, csak tudod egyesek szerelemmel mennek bele egy kapcsolatba, nem csak úgy, mert miért ne és ilyenkor ha szakítanak, az bizony nagyon tud fájni. És a legjobb hagyni, hogy ez az érzés lecsendesüljön.

De lehet, hogy neked nincsenek érzelmeid és ezért nem érted a dolgot.

2015. máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Amikor egy kapcsolat tönkremegy, ott már nincs szerelem. És ha van valaki, akivel jól kijövünk, küldjem el, mert "én most kötelezően szenvedek, keress jövőre".
2015. máj. 12. 10:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért küldenéd el? Nagyvárosi környezetben az a természetes, hogy nők ilyenkor újra randizni kezdenek. De ha kicsit óvatosabbak, akkor nem ugranak annyira rögtön fejt új kapcsolatba, hogy azonnal össze is költözzenek.
2015. máj. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!